1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Batman: Arkham City nie będzie pojazdów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Listopad 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W Batman: Arkham City nie pojeździmy Batmobilem i nie polatamy Batwingiem. Cieszycie się? Ja bardzo!

Najnowszy numer pisma gamesTM zdradza tą informację. W zapowiedzi gry przytoczono słowa Seftona Hilla, głowy Rocksteady:

Bardzo cieszę się z takiego podejścia twórców. Zwarta konstrukcja Batman: Arkham Asylum świetnie służyła rozgrywce, miło więc słyszeć, że developerzy nadal są wierni swojej zasadzie „mniej czasem znaczy więcej”.

Pierwszy publiczny pokaz Batman: Arkham City odbędzie się podczas gali VGA 2010. Już nie mogę się doczekać.

Źródło

Lipaaa liczyłem na jakieś efektywne akcje z pojazdami :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ale jedna misja pościgu w Batmobilu (czy na motorze) mogłaby być i raczej nie zaszkodziła by.. No ale mam nadzieje że teraz to co w Batman AA było bardzo dobre w nowej odsłonie będzie wręcz fenomenalne.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Niestety, ale mam złe przeczucie co do gry, ponieważ teraz każdy napala się, że gra będzie tak wspaniała, a nawet lepsza od 1 co może być nie do wykonania przez twórców. 1 była tak dobra również z tego względu, że nikt nie spodziewał się tak dobrej gry i nastawiał się na gniota tu może być niestety wręcz przeciwnie.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja i tak zagram nawet bez pojazdów bo tu chodzi o klimat :D A poza tym lubię Batka :p

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Z jednej strony dobrze, bo mogłoby to zepsuć całokształt, a w końcu II część ma być o wiele lepsza od Arkham Asylum. Z drugiej strony - choć jedna misja z Batmobilem by nie zaszkodziła... jakby zrobili dobrą grywalność pojazdem, to czemu nie?

8. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Z jednej strone - "e,tam" a z drugiej "szkoda" :D
    Mam nadzije,ze nie popsuja tej gry,bo ma potencjał.

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Niech tylko nie przesadzą, jak gra będzie wyważona to będzie super!

10. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakby dali możliwość sterowania Batmobilem, to pewnie znalazło by się grono osób z tekstami typu: "co to za model jazdy wgle jest, omg...". Lepiej nie wciskać nic na siłę. Ważne żeby gra miała klimat jak jedynka, no i przydałoby się też by nie skopali optymalizacji (bo głównie w tych nowych grach czasem widać lekkie zgrzyty).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum