1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Dying Light: The Following trafimy na ogromne bestie. Zobaczcie przerażającego mutanta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wielkie rozszerzenie do Dying Light zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu, więc deweloperzy coraz to chętniej prezentują nową zawartość. Dzisiaj możemy spojrzeć na wielką bestię, która na pewno wymęczy wszystkich poszukiwaczy przygód.

Dying Light: The Following zapowiada się na wielką przyjemność dla fanów biegających truposzy. Techland przygotował zupełnie nową lokację, zajął się ciekawą opowieścią, a ponadto przygotował bardzo ciekawe atrakcje.

Dzisiaj możemy zerknąć na wielką bestię, ale ostrzegam przed małym spoilerem. Pewnie zobaczenie tego mięśniaka z kontrolerem w łapie będzie niezapomnianym przeżyciem, więc lepiej zastanówcie się, czy chcecie psuć sobie zabawę. Ja specjalnie nie narzekam, bo przynajmniej wiem, czego mogę się spodziewać po The Following.

Twórcy wczoraj pokazali, że w tytule otrzymamy naprawdę sporo nowej zawartości – warto tutaj na pewno wspomnieć o ulepszeniach buggy. Te zręczne samochodziki można odpicować zgodnie z własnymi potrzebami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    775
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Juz sama podstawka mnie mega zaciekawiła :) wiec i dodatek na pewno kupie i ogram :p

4. Janusz1505

Janusz1505 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Międzyrzecz
    Ten troll był w podstawce teraz tylko jest bardziej wytrzymały :-D

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Season pass już dawno zakupiony :) teraz nic tylko czekać na ten dodatek :)

Wczytywanie...

Poleć forum