1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Far Cry 4 pojeździmy na słoniu, polatamy helikopterem i zrobimy samochód pułapkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 29, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W specjalnym wywiadzie dla Outside Xbox Alex Hutchinson opowiada o kilku atrakcjach jakie spotkamy podczas zabawy w czwartej części znanego cyklu.

O tym, że słoń będzie naszą bronią, bądź pojazdem wiedzieliśmy od dawna, dziś jednak mamy ciut więcej informacji o nowej produkcji Ubisoft.

Pan Alex potwierdził, że wśród naszego arsenału znajdą się paczki C-4, które będziemy mogli np przyczepić do auta, popchnąć je aby wjechało w wrogi obóz i wysadzić. Po zdobyciu odpowiedniej umiejętności to samo będzie można zrobić ze słoniem, z tą różnicą, że jemu na rozpęd trzeba zasadzić kulkę w tyłek.

Jest też dobra wiadomość, dla tych, którym nie podobało się zmuszanie gracza, do wykonania pewnego przedmiotu w "trójce" ze słonia - tutaj nie będziemy zobligowani do żadnej podobnej czynności. Czyli skórowanie zwierząt jest naszym wyborem.

Na koniec Hutchinson wspomniał, że do szybkiej podróży posłuży nam śmigłowiec, abyśmy nie musieli za każdym razem wspinać się na góry.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    spoko, dawno nie jechałem na słoniu.

4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Na słoniu pułapka :)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    A w jakimś newsie było że nie będzie można zabijać słoni.. A teraz "słoń pułapka"

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    słoń który nie odniesie żadnych obrażeń po wybuchu c4, nie wiem co w tym dziwnego [​IMG]

7. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Dokładnie na gamaplay było widać że gosciu wjechał na sloniu w środek miasta. Nawalali go z każdej strony a słoń i tak żył. Kompletny bezsens.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja myślę że będzie można uśmiercić słonia, w FC3 zabijaliśmy całą chordę zwierząt by robić to coraz pojemniejsze zasobniki. Gdzieś oglądałem dokument to mówili że pociski nie tak łatwo przebijają ich skórę i najprościej zabić słonia to strzelić mu w potylicę/wbić tam coś ostrego.

Jeżeli rzeczywiście słonie będą latać na god mode to mogli by sobie je darować.

Wczytywanie...

Poleć forum