1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W GTA Online można chodzić po wodzie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 8, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kreatywność graczy nie zna granic i czasami zastanawiam się ile trzeba mieć czasu, aby znaleźć te najbardziej dziwaczne bugi w różnych grach. Właśnie na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy wiadomość, że w GTA Online można biegać po wodzie... Chcecie to zobaczyć?

Sprawa jest dziecinnie prosta – należy w wyznaczonym miejscu „przykleić się” do ściany, wziąć broń do ręki, przejść z lewej do prawej, wrócić i... Nasz bohater będzie w dość dziwny sposób chodził po betonie, ale za to otrzyma nową umiejętność!

Myślę, że jest to interesująca biegłość, którą możecie zaszpanować, gdy na serwerze znajdą się znajomi. Należy tylko wykorzystać tego buga w odpowiednim momencie… ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Smortoon

Smortoon XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    ciekawa opcja, warto ją przetestować :D

4. roch0