1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Halo 4 usłyszymy polskich aktorów?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 22, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Czyżby Halo 4 było pierwszą grą z serii, która doczeka się pełnej polskiej wersji językowej? Cóż, Microsoft robi nadzieję.

Koledzy z serwisu dubscore.pl zauważyli, że Ultima już zbiera przedpremierowe zamówienia na Halo 4. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie fakt, że sklep w rubryce "wersja językowa" zamieścił:

Redaktorzy serwisu szybko skontaktowali się z Microsoftem, który wprawdzie nie potwierdził tych rewelacji, ale też niczemu nie zaprzeczył - szczegóły mają zostać ujawnione na trochę przed premierą gry. Za to polski oddział teraz zdradził, że na pewno zobaczymy polskie napisy. To już jest dobra wiadomość, ale do pełni szczęścia brakuje nam dubbingu.

Tak, wiem, wiem, że zaraz odezwą się osoby krytykujące dubbing i podające setki przykładów na to, że pełna lokalizacja się nie sprawdza. Być może, ale ja będę się upierał, że polscy gracze powinni mieć wolny wybór w tej kwestii. Nie lubisz dubbingu, polskie napisy są ci niepotrzebne? OK, ale nie odbieraj innym prawa do posłuchania polskich aktorów - nie kłóćmy się, tylko naciskajmy na dystrybutorów, by wydawali swoje gry porządnie. Czyli z pełnym wyborem języka i napisów.

źródło : •• W Halo 4 usłyszymy polskich aktorĂłw?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    było by miło posłuchać master czifa jak mówi po polsku

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mam nadzieję, że chociaż będzie można wybrać język dubbingu i napisów (Jak w BF3).

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Akurat dubbing w grach wypada w Polsce całkiem nieźle ;) Gorzej z filmami - Avengers ma masakryczny dubbing :D

1 osoba to lubi.
  6. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Dubbing czy tam lektor ( nie jestem pewien ) w Crysis 2 byl dosc dobry ; ). W bf2 to samo w bf3 niestesty jeszcze nie gralem wiec ocenic nie moge. Chyba bede musial zaczac przechodzic halo od poczatku w zadnach czesc nie gralem dotychczas :x.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja jednak wolę,aby został angielski dubbing.Przyzwyczaiłem się.Ale spolszczenie napisów byłoby bardzo spoko.

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Mam nadzieję, że będzie wybór.

9. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro mają być polskie napisy, to raczej będzie wybór języka dubbingu. Bo raczej nikt nie dodaje sobie polskich napisów do polskiego dubbingu.

Wczytywanie...

Poleć forum