W jaki sposób można cofnąć przeróbkę?

Szumotal71

Użytkownik
Użytkownik
Mam taką sprawę. Muszę cofnąć przeróbkę z LT+3.0 na LT+2.0. Wgrałem oryginalny firmware do napędu - jest okej. Chodzą tylko gry oryginalne. Później wgrałem na niego LT+2.0. Jednak gry już nie chodziły - cały czas miałem komunikat o nierozpoznanej płycie. Tak, jakby w napędzie był firmware LT+3.0. Coś robię źle?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
może masz cichą aktualizacje ?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Jedno pytanie mi się nasuwa. Po co chce to robić?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
pewnie żal mu płyt na kilka gier xgd3 albo ap 2.5
 

Szumotal71

Użytkownik
Użytkownik
Nie mi żal płyt - żal płyt osobie, której przerabiałem xbox'a. Koniecznie chciał mieć najnowszą przeróbkę do jednej gierki. I zamiast przerobić gierkę - chciał przerobić konsolę, chociaż go uprzedzałem. Teraz koniecznie chce cofnąć przeróbkę do starej wersji.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Nie mi żal płyt - żal płyt osobie, której przerabiałem xbox'a. Koniecznie chciał mieć najnowszą przeróbkę do jednej gierki. I zamiast przerobić gierkę - chciał przerobić konsolę, chociaż go uprzedzałem. Teraz koniecznie chce cofnąć przeróbkę do starej wersji.
Żaden żal płyt, niech zrobi MediaSpeedEdit (jakoś tak) i sobie nagra na LT dowolnymi. Ewentualnie jak nie ma iHASa to nie ma problemu.
Co do pytania - nie widzi płyt bo pod LT+3.0 jest topologia więc LT2.0 jej nie wykrywa. Musiałbyś wyjąć topologie przed nagrywaniem na LT2.
Jeśli ma iHASa to zabawy jest za dużo by to się to opłaciło.
 

Do góry Bottom