1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W jaki sposób pobieracie z Internetu pliki?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez getfromnet, Kwiecień 21, 2011.

1. getfromnet

getfromnet Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pobieranie z torrentów czy P2P jest powolne, a do tego nielegalne, ponieważ jak wskazuje nawet sama nazwa, oprócz pobierania danych, udostępniamy również swoje pliki co jest karalne ponieważ łamiemy tym wszelkie prawa autorskie.
    Polecam Wam pobieranie z serwerów hostingu plików za pomocą strony get-from.net

Nie musisz kupować drogich i nieopłacalnych kont premium. Mają one ograniczenia dziennego pobierania i ograniczenia czasu abonamentowego. W GET-FROM.NET PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY TRANSFER, KTÓRY OTRZYMUJESZ WŁAŚCIWIE NA NIEOGRANICZONY CZAS UŻYTKOWANIA!

Pobierając z torrentów lub innych P2P, oprócz pobierania, udostępniasz również swoje pliki. Robiąc to, często łamiesz prawa autorskie, popełniasz przestępstwo karalne. W get-from.net NIE UDOSTĘPNIASZ SWYCH ZASOBÓW, WIĘC NIE ŁAMIESZ TEGO PRAWA!

W naszym serwisie pobierasz z zawrotnymi szybkościami. Nie musisz czekać wiele godzin podczas pobierania plików, get-from.net DAJE CI JE WŁAŚCIWIE OD RAZU.

Bardzo korzystne przeliczniki transferu. W get-from.net 1GB TO 1048576KB, nie standardowe 1000000KB.

Program Partnerski, pobieraj przez get-from.net i wymieniaj zdobyte punkty na nagrody, doładowania, koszulki i wiele więcej.

Życzę Wam szybkiego pobierania, bez czekania - tak jest tylko w get-from.net

2. Lotnik421 Xbox One

3. Woomeer

Woomeer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrołęka
    Ja mam konto Premium na Rapidshare

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Za czasów mojego 'piracenia' (który się skończył dość dawno :)) wykupywałem konto na RapidShare na 1 miesiąc poprzez Allegro i dzięki stronom takim jak MegaWarez.eu, Warez-ts.org itp. pobierałem na party gry i filmy. Teraz RapidShare jakiś dziwny się zrobił, nie wiem o co się tam rozchodzi i wogóle... :)

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ludzie gościu zarejestrował się tu tylko po to, żeby pospamic, a wy mu jeszcze w temacie odpowiadacie. jak dla mnie ban i kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum