1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W jaki sposób skopiować zawartość dysku twardego bez użycia konsoli?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez x X x, Styczeń 24, 2011.

1. x X x

x X x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otóż moja konsola padła i raczej nie da się jej odratować. Pogodziłem się już z tym i pogodze się na dłuższy czas, jednak nie mogę pogodzić się z utratą wszystkich save'ów, osiągnięć, profili i wogóle. Zależy mi tyko na tym, dysk pewnie sprzedam wraz z konsolą, nie wiem, ale na wszelki wypadek chciałbym zrobić kopię danych z niego aby mieć na przyszłosć. Pytanie brzmi - w jaki sposób to zrobić? Czy gdy podłącze dysk bezpośrednio do komputera będę mógł te dane skopiować, a później, w przyszłości je odtworzyć? Czy jest do tego koniecznie potrzebna konsola i zgranie danych nie wiem, na pendrive lub coś? Czy jeśli jest do tego potrzebna konsola, to czy da się to zrobić na sprzęcie, na którym dysk nie był używany?

Dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Kup transfer kita podepnij pod dysk od xboxa i przekopiuj to co potrzebujesz na komputer, chyba nie jest to takie trudne.

Wczytywanie...

Poleć forum