1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W jaki sposob zrobic kopie gry na PC ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KepaD90, Sierpień 18, 2010.

1. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Witam!
    Nie znalazlem takiego poradnika na forum.
    Jak sie robi kopie "kopii zapasowej" gry na PC naszego komputera ? Chodzi mi o to, ze nie od razu chce ta gre wypalac na plyte, ale chca ja miec w pogotowiu. Jest to mozliwe?

Tak samo - jak to zrobic z oryginalem ? Jest taka mozliwosc ? Czy w ogole z oryginalu mozna zrobic "kopie zapasowa" ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Po prostu ściągasz i jej nie nagrywasz tylko trzymasz na dysku? I jak jest Ci potrzebna wypalasz i grasz.

Ja to tak rozumiem, przynajmniej, bo tylko tyle zrozumiałem z Twojego posta. :(

4. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Mam ja na plycie od kolegi, jak zrobic kopie na dysku ? :)

5. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Słabo szukałeś bo wszystko jest opisane na forum . Jednak krótko odpowiem :

Z oryginalnej gry nie zrobisz kopii zapasowej , no chyba że masz odpowiednio zmodyfikowany napęd w PC ( wszystko jest na forum ) . Z kopii gry ( pirata ) aby utworzyć obraz gry po prostu tworzysz z tej "pirackiej" płyty obraz ISO sprawdzasz go w abgx i tyle . Dokładnych informacji szukaj na forum .

Wczytywanie...

Poleć forum