1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W jakim miejscu powinna stać konsola ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez canarino, Luty 7, 2014.

1. canarino

canarino Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć.kupiłem sobie niedawno xboxa 360 4gb slim czarny. nurtuje mnie jedno pytanie. postawiłem xboxa obok monitora od komputera którego podłączam do xboxa bo nie mam płaskiego telewizora tylko kineskopowy. mój xbox stoi poziomo i po prawej stronie ,czyli tam gdzie się wkłada dysk twardy ma dużo przestrzeni ale z lewej strony już nie bo w odległości około 4 cm od lewej ścianki xboxa znajduje się głośnik oraz klawiatura. od góry,czyli tam gdzie jest wiatrak xbox ma dużo przestrzeni.czy przez to ze miedzy lewą ścianką a klawiaturą i głośnikiem jest mało przestrzeni może szkodzić xboxowi ? nie wiem w ogóle do czego służą te wyloty z lewej strony xboxa. Proszę o rady,jestem w tym trochę zielony

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Może tak stać, przeciez to w koncu slim.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie powinno być problemów. Ewentualnie możesz odsunąć go o kilka cm z lewej strony jeżeli masz taką możliwość i będzie git.

5. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może być, chociaż ja osobiście lubię dawać przestrzeń dla sprzętu :)

Wczytywanie...

Poleć forum