1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W końcu ściągniemy screenshoty z Xbox One - marcowe nowości firmware'owe

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 19, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sony wciąż cyzeluje "stabilność systemową" swoich konsol. Microsoft natomiast nie przestaje zasypywać nas świeżymi atrakcjami w systemie operacyjnym Xbox One. Już w marcu otrzymamy kolejne opcje do wykorzystania w naszych konsolach.

W lutym główną atrakcją aktualizacji systemowej Xbox One były Game Huby. W marcu natomiast Microsoft zapewni nam długo wyczekiwaną możliwość wykonywania screenshotów. By zapisać obrazek wystarczy dwa razy szybko przycisnąć guzik Xbox, a następnie potwierdzić zapisanie pliku przyciskiem "Y". Komendę wykonywania screenshotów będzie można również wydawać Kinectowi poprzez polecenie głosowe.

Kolejne nowości w marcowej aktualizacji systemowej to ulepszone Upload App, które pozwoli nam na łatwe zarządzenie wykonanymi screenshotami. Screeny będzie można używać jako tła do menu głównego. Microsoft wprowadzi również opcję "sugerowanych znajomych" oraz zmieni trochę ustawienia prywatności (będzie można wybrać, kto dokładnie może zobaczyć nasze imię i nazwisko).

Inne usprawnienia to ustawienia transparentności "kafelków" w menu oraz opcja zgłoszenia spamu w przypadku otrzymywania "śmieciowych" wiadomości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    brawo! w końcu nie będę musiał korzystać z telewizora żeby zrobić screenshota :p

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    307
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Haha! Pamiętacie (Azur i Seth) jak rozmawialiśmy o opcji SS w xbox one i była mowa ze brakuje przycisków a ja powiedziałem że można zrobić jak z filmikami 2x xbox i inny przycisk i nie wiem który z was powiedział ze Y jest wolne - jacy z nas jasnowidze ^^

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

5. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
  6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    moim zdaniem mogli by coś zrobić z tym 2x xbox guide button. W mojej ocenie jest to tak niewygodne. Przynajmniej 1 na 10 razy zamiast otworzyć snap mode wyskakuje mi do dasboardu bo mi xbox guide button nie zawsze załapie. Jest to conajmniej denerwujace.

7. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Szkoda ze że zrobią przelotki tv :(

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ja mówiłem że Y
    Y to bardzo intuicyjny przycisk, szybko się go naciska.

Wczytywanie...

Poleć forum