1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W kwietniu zagramy w koszykówkę w Rocket League

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 30, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rocket League jest dostępny na trzech platformach i deweloperzy mogą w spokoju rozwijać swoją produkcję. Gra już w przyszłym miesiącu otrzyma wielką, nową zawartość, która została zapowiedziana wymownym materiałem.

Piłka nożna w samochodzikach to za mało. Psyonix Studios postanowiło zaoferować graczom koszykówkę i choć początkowo nie wierzyłem w ten pomysł, tak teraz bardzo chętnie sprawdziłbym nowy tryb.

Studio opublikowało krótki materiał i potwierdziło kwietniową premierę. Jest to dobra wiadomość dla sympatyków pozycji, którzy od miesięcy strzelają efektowne bramki… Możecie od dzisiaj szykować się na nową konkurencję!

Jak widać deweloperzy mają ciekawy plan na rozwój swojej pozycji. W Rocket League każdego dnia grają tysiące graczy na trzech platformach, więc nikogo nie powinno dziwić, że autorzy postanowili rozbudować ten tytuł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Jeszcze tylko golf, bilard i siatkówka :D

4. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bardzo fajnie i ciekawie. Myślę, że za niedługo będę musiał się zaopatrzyć w Golda i Rocket League.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chyba chciałeś napisać Euro 2016 :D

Wg mnie jak najbardziej fajnie. Niech dodają jeszcze więcej bajerów to ludki będą na pewno grać :)

Wczytywanie...

Poleć forum