1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Modern Warfare 2 postrzelamy z dwóch pistoletów jednocześnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez igorro, Sierpień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Call of Duty: Modern Warfare 2 zapowiada się świetnie pod wieloma względami – także pod kątem umiejętności żołnierzy, którzy otrzymają w „dwójce” kilka zupełnie nowych zagrywek. Z informacji udostępnionych przez Roberta Bowlinga z Infinity Ward wynika, że jedną z nich będzie po raz pierwszy w historii cyklu Call of Duty możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch rodzajów broni.

Umiejętność nosi nazwę Akimbo. W trakcie pokazu gry, zorganizowanego w ramach imprezy zorganizowanej przez sieć GameCrazy w Las Vegas, można było zaobserwować, jak prowadzący prezentację korzystają z niej podczas rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza. Wszystko wskazuje jednak na to, że znajdzie ona zastosowanie także w multiplayerze jako jeden z dodatkowych perków.

Akimbo będzie posiadać szereg ograniczeń, które uniemożliwią graczom stosującym tę umiejętność zdobycie zbyt dużej przewagi nad pozostałymi. Mianowicie, w tym samym czasie skorzystamy wyłącznie z najsłabszego rodzaju broni, czyli z pistoletów. Nie dojdzie zatem do sytuacji, w której w obu dłoniach będziemy dzierżyć strzelby bądź też karabiny maszynowe. Dodatkowo utrudnione zostanie celowanie – przede wszystkim z uwagi na brak systemu ADS, a więc możliwości przycelowania (w ten właśnie sposób zdobywamy zdecydowaną większość fragów w serii Call of Duty).

Ten sam Robert Bowling zamieścił również na swym Twitterze zdjęcie prezentujące Modern Warfare 2 uruchomione w trybie Special Ops. Na fotce widać lobby, z którego będziemy korzystać każdorazowo przed rozgrywką, polegającą na uczestnictwie w specjalnych wyzwaniach odizolowanych od głównego trybu zabawy. Każde z nich będziemy mogli ukończyć samodzielnie lub też w asyście kolegi/koleżanki – Special Ops umożliwi zatem walkę w kooperacji (także sieciowej) dla maksymalnie dwóch osób.

W ostatnich tygodniach przekazaliśmy Wam sporą liczbę informacji na temat Modern Warfare 2. Dowiedzieliście się zatem, że w przeciwieństwie do części pierwszej MW2 nie będzie mieć beta testów trybu sieciowego, który pod koniec lipca został ukazany za sprawą specjalnego zwiastuna. Niejako w ramach zadośćuczynienia główni bohaterowie gry przemówią do nas głosami znanych aktorów (w nagraniach wziął również udział raper 50 Cent), a na półkach sklepowych zagoszczą nie tylko standardowe edycje gry, ale również zestawy kolekcjonerskie (niestety, tylko w przypadku konsol). Na światło dzienne wypłynęła także wiadomość o wzroście ceny pecetowej wersji dzieła Infinity Ward.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47987

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Bosh... i to jest niby informacja na nowy temat ? Trza było napisać o tym w temacie o MW2... Co do głosu pana póldolara to wzieliby jakiegokolwiek innego murzyna i efekt bylby ten sam a kasy wydaliby mniej ;P

4. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    bardzo fajna możliwość ;) nie mogę się doczekać tej gry ^^

5. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Shinnoq --- > chyba nigdy nie słyszałeś 50Centa skoro twierdzisz, że wzięli by byle czarnego i ten sam efekt, a po za tym gdyby wzięli pana x to nikt by o tym głośno nie mówił. Promocja.

6. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    a ja się nie ciesze:( Wole standardowo z 1.

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Żadna rewelacja. Strzelanie z dwóch giwer było już w niejednej grze. Szkoda tylko ze dopiero teraz się IW skapnęło że może to wprowadzić do CoDa...

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    będzie jak call of juarez:bib jak sie ray`em grało:D

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    No nie no teraz to przesada. Rambo style. Za niedługo dwa karabiny w obie łapy i sprint do przodu z wcisnietym spustem. Mam nadzieje ze jest to fabularnie uzasadnione, bo nie spotkalem sie z profesjonalnym zolnierzem ktory nawala z dwoch pistoletow. Ale moze po prostu to jest krotki moment w grze gdzie gracz nie majac podstawowej broni musi sie zadowolic dwoma pistoletami. I mam nadzieje z nie bedzie mozliwosci czegos takiego online. Jeszcze powinni wprowadzic rzucane noże, bo przeciez podczas wojny da sie nożem rzucać i rozstawianie pułapek takie jak Rambo w dżungli zastawiał.

10. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ojj z newsa na news robię się coraz głodniejszy :p

11. WarreNPL

WarreNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    stalowa wola
    boshe ale wy narzekacie ,coś wprowadzili to wam się nie podoba.

12. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
  13. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    widziałem :D już naprawdę nie mogę się doczekać, ta gra będzie miażdżyć :)

14. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra będzie wymiatać.Gra must-have.

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja się trochę więcej wypowiem, ostatnio polubiłem shotery i fpsy itd. a to dla tego że kumpel kupił sobie właśnie xboxa 360 (ja narazie też zbieram) i kupił Medala Airborna, no i jak przyszedłem do posmakować tego fpsa gra mi się spodobała, zacząłem się bardziej przyglądać strzelankom itp, zassałem z neta Dark Sectora, zacna gra, spodobała mi się, a później to już Crysis Warhead, sam Airborne i CoD 4, pierwszy cod w jakiego grałem, gra świetna ale coś zauważyłem że w fpsach single player to tylko przystawka i pozostaje spory nie dosyt, CoD 6 zwłaszcza że kontynuacja 4 będzie rewelacyjna, oby były większe pola walki i DŁUŻSZA kampania, a jak dopakują jeszcze lepiej multi to już w ogóle :D Pozdro dla fanów

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum