1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W produkcji aż trzy gry Call of Duty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Pavel, Marzec 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ostatnio głośno jest o dość brutalnym pozbyciu się przez Activision szefów Infinity Ward. Tymczasem G4tv donosi, że w produkcji są obecnie trzy gry ze stworzonej przez nich serii.

Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że serią zająć ma się kolejne, trzecie już studio (Sledgehammer Games założone przez twórców Dead Space), ale spekulowano, że zajmie ono miejsce Infinity Ward, które zrobi sobie od niej przerwę. Teraz znamy kolejne szczegóły.

Jak powszechnie wiadomo, Treyarch jest w trakcie tworzenia gry, która ukazać ma się w tym roku. W przyszłym roku ma wyjść następna gra z serii (na razie nie wiadomo jeszcze, czy stworzy ją Infinity Ward), zaś projekt Sledgehammer Games to zupełnie coś innego - będzie to spin-off z gatunku action-adventure. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy gra się ma ukazać. Jak tak dalej pójdzie, Activision będzie chyba wydawać nowe Call of Duty co pół roku. Ciekawe tylko, czy z serią będą jeszcze mieli wtedy cokolwiek wspólnego jej twórcy?

Źródło: polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wolałbym jednego porządnego i długiego CoD od IW i by mi spokojnie wystarczył:D

4. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no i bardzo dobrze ;) gra będzie dalej taka dobra.

5. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Właśnie go dostałeś kilka miesięcy temu. Multi jest tak długie, że można w nie grać latami

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Heh dokladnie... ja juz mam około 70 H i nie znudził mi sie jescze... wiec czy gra na moze ponad 100 godzin (Niektorzy nawet i 2 lata graja) jest krotka .?

7. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tylko zeby to częste wydawanie nowego CODa nie zaszkodziło marce, bo MW2 to bajka :pP

8. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    lepszym pomysłem byłoby pójście w ślady Criterion Games i wspieranie MW 2 masą dodatków, gra jest bliska ideałowi więc po co coś zmieniać ?? Burnout był i jest świetny i był bardzo długo wspierany.

9. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i co z tego ze ktos przerabia konsole?? Co to ma do live za którego pirat także płaci !!!! i to nie mało. A jak sie płaci to się wyaga dobrego produktu a nie bubla. Za przerobienie dostanie kare w postaci bana wiec pirat co ma do live to ja nie wiem
    Tak samo co macie do polaków w Angli na przykład gra kosztuje 20 funtów przy zarobkach 1500 funtów to wiec sie nie dziwcie ze takw polsce jest gdy głupi oblivion z 2006 roku kosztuje nowy 80 zł prawie heh....

10. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    Polska to żałosny kraj z którym nic nikt nie zrobi jak wejdzie euro to minimum socjalne bedzie 300 euro i nikt z tym krajem nic nie zrobi, ja osobiscie odkładam miesięcznie jakąs kwote i raz na 2 miechy kupie sobie jakaś gre potem ją wymienie itp, trzeba sobie radzic a co do tematu
    to CZADDDD

11. Peletomania

Peletomania Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    nice!

12. ForEver4

ForEver4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    decydowanie mogli by się skupić na jeden ale ją elegancko dopracować a nie naraz trzy.

13. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie, trzy gry na raz. To już nie wiadomo co im wyjdzie. :( Jak by się skupili na jednej to na pewno coś by z tego wyszło, a tak to... :(

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum