W samochodówkach auta ciężko skręcają

torcik360

Świeżak
Świeżak
Mam problem z dwoma grami samochodowymi (konkretnie to są DIRT 2 i WRC 4)
Samochody w tych grach bardzo ciężko skręcają,że nie da się żadnego wyścigu przejść
Proszę o pomoc
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spróbuj w ustawieniach zmienić czułość, o ile jest taka opcja.
 

Krzychu1987

Banned
A to ciekawe, przecież konsole są identyczne a mi dirt 2 działał elegancko.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
punkt patrzenia zalezy od punktu siedzienia, nie wiemy co autor ma na mysli przez to ze "ciezko skrecaja" byc moze nie potrafi ich opanowac padem a mowi ze ciezko skrecaja itp, jedyna opcja to zmiana czulosci sterowania albo inwestycja w kierownice
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Moim zdaniem czułość ;]
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
albo oślepłem, albo ja tu nie widzę nawet marnego info od autora tematu, o czym my tu mówimy? o grze na padzie, czy grze na kierownicy??...
 

Krzychu1987

Banned
He he to fakt, równie dobrze mógł odpalić grę na najwyższym stopniu trudności i chce pokonać zakręt przy maksymalnej prędkości :p
 

torcik360

Świeżak
Świeżak
He he to fakt, równie dobrze mógł odpalić grę na najwyższym stopniu trudności i chce pokonać zakręt przy maksymalnej prędkości :p
Nie mam problemu z jazdą samochodami w grach na X360 (np.w Dirta 3 grało mi się bardzo przyjemnie - ukończyłem całego,a w GTA 4 też nie mam problemu z kierowaniem autem)
W Dircie 2 i WRC 4 ustawiam poziom trudności na najniższy.
Konkretnie mój problem z kierowaniem jest taki że ciągnę "dzyndelkiem" na padzie którym się skręca autem a zanim ono skręci to wieki miną.....
A apropo czułości to gdzie mam tej opcji szukać? W ustawieniach gry?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W ustawieniach powinieneś mieć ustawienia sterowania czy coś takiego i czułość, zwiększ sobie i będzie ok.
 

Do góry Bottom