W sklepie niby JASPER a tu FALCON

Ajsen

Świeżak
Świeżak
Witam. Czy to mozliwie że xbox z 2009-08-24 jest falconem ? Naklejka chyba nie byla odklejana i pisze tam 12V 14,2A;5V 1A co wskazuje na falcona. Zasilacz tez od falcona. Help me ! Wlasnie zauwazylem ze to byl SERVICE DATA :O.
Czy da sie sprawdzic na co konsola byla "leczona" w serwisie ? Jutro tam wpadne i zrobi roz******* ;/ . Chyba zostalem o****any bo powiedzieli mi ze to byl jasper ;/.
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
w jakim sklepie kupiłeś ? data produkcji wskazuje na Jaspera
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
w jakim sklepie kupiłeś ? data produkcji wskazuje na Jaspera
to data service a nie produkcji

autor tematu kupił w jakimś lombardzie konsole? czy w media markt? uderzaj od razu do sklepu, konsole kupowałeś jako nówkę czy używany ale jasper miał być?
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
To taki pomniejszy sklepik w Galeri wystawiony. Ale powtarzam ze zauwazylem teraz ze to SERVICE DATA. Czy jesli mam gwarancje moge zadac zwrotu ?

Ni to lombard ni to media martkt. Kupilem jako uzywana ale sprzedawaca powiedzieal ze Jasper.
 

TigraTeam

Banned
To taki pomniejszy sklepik w Galeri wystawiony. Ale powtarzam ze zauwazylem teraz ze to SERVICE DATA. Czy jesli mam gwarancje moge zadac zwrotu ?
Jesli sprzedwca twierdzil ze to jasper mozesz probowac.
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
raczej tak powinieneś mieć prawo do zwrotu (w końcu cię wykiwał)
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
Ale jakich mam uzyc argumetntow ? Na pewno zaprzeczy i powie ze nic takiego nie mowil ;/.Ale o tym ze byla serwisowana tez nic nie mowil.
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Mnie tak też koleś okiwał z PS3. Jako argumentów użyłem siły i zwrot pieniędzy otrzymałem natychmiastowo :)
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
najpierw sprobuj spokojnie pogadac. jak nic nie pomoze to badz stanowczy ale nie krzycz na faceta bo wtedy nic nie ugrasz. i nie daj sie robic w balona, dyskutuj z kolesiem ale sie nie kloc chyba ze wszystko zawiedzie...
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
Troche zmienia postac rzeczy ,że mam 15 lat i 170 wzrostu. Naprawde nie ma zadnego dyplomatycznego rozwiazania ?
 

Skovv

Banned
Użytkownik
z takimi gośćmi ciężko się dogadać... nie dość że cie w ch*ja zrobi to jeszcze ci potem kity w żywe oczy wkręca...
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
A da sie sprawdzic na co konsola byla naprawiana ?Moze jest ktos z Gdanska i zna serwis w Galeri Przymorze ?
 

Skovv

Banned
Użytkownik
No to rzeczywiście masz problem :/ ja mam 17lat ale 2m wzrostu i troszkę w łapie :) Spróbuj delikatnie się z nim dogadać. W ostateczności możesz go troszkę sądem postraszyć... Masz jakiś paragon czy coś?
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
Mam gwarancje. Jeszcze chyba na miesiac . Moze jakiegos RRODa wyolac jak mi nie przyjma ?
 

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętaj o tym że typek ma doświadczenie w sprzedawaniu i wciskaniu kitu.

On ma Ci po prostu oddać kasę za konsole. Kiedyś kupiłem telefon w komisie, był w nim uszkodzony aparat, poszedłem do typa to swoją gratką mnie tak zamotał że telefon miał być niby przesłany na mój adres, a ani telefonu a ni kasy nie miałem.

A jeśli masz paragon to powinien Ci zwrócić kasę i nic nie gadać.
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
A to z wyminianiem bez podania powodu nie dziala tylko do 10 dni ?
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Co powinien a co pewnie będzie robił to nie to samo -.- Jego zawód to robienie w ch*ja i zazwyczaj ciężko jest odzyskać swoje pieniądze. Na prawdę tego nie pochwalam ale czasem po prostu nie obejdzie się bez użycia siły... prawnie cię pewnie wykiwa. Nie masz jakichś "Większych" kolegów/ojca/wójka...?
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
Raczej nie ;/ . Zamowie hardkorowego koksu z ju tuba ;)YouTube - Hardcorowy koksu, co za pompa!
Czuje sie o****any na sto dwa. Kit jakby konsola byl czystym falconem. Ale byla juz u Majcrosfotu naprawiania ;/
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz jeszcze miesiąc gwarancji to wywołaj rroda zawiń konsole w koc włącz jakaś grę .Wyskoczy rrod i musi ci ja naprawić jak ci naprawi zrób to jeszcze raz aż zwątpi i oda ci kasę.Pamiętaj zęby za każdym razem po naprawie była gwarancja i pytaj się co naprawiali w konsoli.To jest najlepszy sposób na cwaniaczków.
 

Ajsen

Świeżak
Świeżak
Najgorzej jak bede mial rroda i zero kasy ;)
 

Do góry Bottom