W Skyrim broń i pancerze będą niezniszczalne

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Weterani serii The Elder Scrolls pamiętają, że broń i pancerz trzeba było naprawiać. Trzeba było, bo w Skyrim tak nie będzie.



Bethesda doszła do wniosku, że psucie się broni oraz pancerzy nie jest tak potrzebne Skyrim jak smoki, dlatego zwyczajnie z tego zrezygnowała o czym powiedział Pete Hines. Na pytanie, czy będzie można zniszczyć miecz na swoim Twitterze napisał:

Zamieniliśmy taką możliwość na tworzenie/zwiększenie statystyk uzbrojenia/pancerza, zamiast poświęcania masy czasu na doprowadzenie go do początkowego stanu.
Nie powiem, że nie jestem zaskoczony, bo mimo, że czasem potrzeba naprawy broni doprowadzała mnie do szału, to jednak z drugiej strony byłem do niej bardziej przywiązany. Dbałem o to, aby miecz był zawsze ostry, a pancerz odpowiednio wypolerowany. Zastanawiam się, dlaczego nie można było skorzystać z obu pomysłów, czyli uszkodzeń sprzętu i jego ulepszania?

źródło : •• W Skyrim broń i pancerze będą niezniszczalne
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie ma to jak upadek klasyka RPG - casualizacja pełną gębą :( To jest straszne co się dzieje dzisiaj z grami.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
jednym słowem - LIPA
Cofają się i lecą na łatwiznę
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na serii się nie znam, ale emocji by zapewne dodał fakt że miecz nam się złamał w pół podczas walki ze smokiem, a łuskowaty na nas zionie ognieem :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak jak zostało powiedziane idą trochę na łatwiznę i ułatwiają grę w sensie jej poziom..

Co nie zmienia faktu, że tak i tak czekam na gieruszkę :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gierka sama w sobie będzie kozak, to nie ulega wątpliwości, ale te akcje gdy w środku walki rozdupcał Ci się miecz i zadawałeś śmieszne obrażenia, a później (o ile wyszedłeś cało) musiałeś ciułać kasę na naprawę - niezapomniane :)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Dla mniej jako niehardkorowego RPGowca to jest super informacja ;] nie podobało mi sie w fallout 3 ograniczenie ekwipunku, tego co mogę unieść, ani to że rzeczy się psuły. Jest coraz ciekawej, casualizacja -> to fakt, dla mnie ok, dla innych już nie ;]
 

Do góry Bottom