1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Spec Ops: The Line poleje się krew. Dużo krwi

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 13, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Spec Ops: The Line zostało sklasyfikowane jako gra tylko dla dorosłych. Dlaczego? Bo wystąpią w niej egzekucje, oderwane członki, krzyki cierpienia i naprawdę dużo krwi.

Organizacja ESRB przyznała Spec Ops: The Line kategorię wiekową "M", co oznacza, że jest to gra przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób dorosłych. W załączonym opisie czytamy, że produkcja 2K Games zawiera brutalne sceny przemocy, wulgarny język i sceny, które mogą uchodzić za kontrowersyjne.

W Spec Ops: The Line na porządku dziennym mają być krzyki cierpienia, sceny egzekucji, widok oderwanych członków, czy chociażby efektowne zwolnienia przy headshotach. Nie zabraknie też słów powszechnie uznawanych za wulgarne.

Wygląda na to, że będzie realistycznie. Osoby uczulone na krew powinny omijać ten tytuł szerokim łukiem.​

źródło - Gamezilla​

Przyznam, że w ogóle nie słyszałem o tej grze, ale zaintrygowała mnie, czekam na więcej informacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Cóż, wielkiego bum na tę grę nie ma, ale to chyba będzie dojrzała strzelanka dla dojrzałych graczy, nie omieszkam sprawdzić tej produkcji.

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wyczekuję tej gry od pierwszego trailera.
    Okazuje się, że otrzymamy coś ala GoW w innych realiach.
    Dla mnie bomba ;]

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    mnie się nie podobają odwzorowania dźwięku broni. Zauważą to ludzie znający się na na militariach i kochających tą tematykę. Dla mnie nieodwzorowanie broni (dźwięku) ruchu sylwetek itp to priorytet. Jestem ciekawy gry i pewnie kupię ale jak oglądnąłem 10 min gameplay zniechęciły mnie te braki dla mnie tak ważne. Według mnie jak robi się grę gdzie nacisk jest na bronie to twórcy powinni o to najbardziej zadbać. To tak jak by porównać filmy " Szeregowiec Ryan " gdzie dźwięk jest odwzorowany w sposób Perfekcyjny a popatrzy na taki " Byliśmy żołnierzami" różnica jest. Większość ludzi jej nie widzi bo nie interesują ich takie fakty jak dobre odwzorowanie broni. OK. Ale w grach które maja być dobre nie powinno tak być. A porównanie do GoW według mnie jest złe bo tak jest wszystko na miejscu. Broni wygląda na masywna i silną i tak samo jak się z niej strzela czujemy to wszystko. Twórcy zadbali o takie drobne ale ważne szczegóły.

To sie tylko tyczy odwzorowania broni, sylwetek itp.
    Po za tym gra ma szanse ze względu na brutalność i świat gdzie dzieje się akcja.

6. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest jakaś nowa gra z serii tego starusieńkiego SpecOps z lat '90? o.0 Nieźle, muszę obejrzeć jakiś trailer.

7. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    z tego co wiem to gra bedzie miala niewiele wspolnego z gameplayem starego specopsa.bedzie mozliwosc korzystania z oslon,uzywanie broni stacjonarnych troche jak gow,czyli powinno byc ciekawie:>aha i bedzie mozna zasypac wrogow piaskiem a nawet zostac zasypanym przez wroga:>

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mam nadzieję, że będzie to gra z jajami.. I znowu zabłyśnie chociaż trochę na rynku gier. Czekam na gierkę krwawą i nie owijaną w bawełnę.

Wczytywanie...

Poleć forum