1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W sprawie Xbox Live.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fire, Luty 6, 2012.

1. fire

fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Mam problem w sprawie podłączenia xboxa do sieci xbox live.Wynika to głównie,że mam nowy system windows 7.Na xp według pewnego poradnika poradziłem sobie bez problemu,ale teraz problem wystąpił.Łącze go przez kabel crossowany ethernet z komputerem.IP,maski,bramy i obydwa DNS wpisane w PC jak i xboxie.Tylko jak wł.druga karte sieciową zmienił mi się IP do którego podłączonego mam xboxa.Zmieniłem ten IP w xboxie,by były takie same w obydwu urządzeniach.W czy może tkiwić problem?Sieć do której jest podpięty xbox jest sieć niezidentyfikowana i jest jako sieć publiczna.Jednak jest w niej dostęp do internetu.Jak wł.xboxa światełko miga przy kablu ethernet.W czym tkiw problem?

W połączeniu lokalnym do którego mam podłączoną konsolę w zakładce udostępniane opcje mam odznaczone.Lecz według poradnika te opcje było zaznaczyć w połączeniu z internetem(TYLKO).Może i w połączeniu z konsolą pozaznaczać te opcje udostępniania?Chyba,że macie jakieś inne pomysły?

Przetestowałem połączenie i wykryło błąd IP.Wziałem włączyłem automatyczne wykrywanie IP,bramy i maski i co mnie zdziwiło to wogóle inne dane wyskoczyły niż na kompie mam ustawione.

Sprawdzałem adres fizyczny chociaż nie wiem po co.To są tam jakieścyfry jednego i drugiego,lecz obok jest napisane brak a prz drugim nośnik rozłączony

2. Lotnik421 Xbox One

3. fire

fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już sobie poradziłem.Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum