1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W styczniu Treyarch zaprezentuje kolejną odsłonę Call of Duty!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 5, 2015.

Najchętniej zagram w:

1. World at War 2

2. Black Ops III

3. Nowa marka

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na Twitterze studia Treyarch pojawiła się kilka minut temu jednoznaczna wiadomość. W przeciągu trzech nadchodzących tygodni poznamy kolejną odsłonę Call of Duty. Twórcy zwiastują produkcję w tajemniczy sposób.

Już na początku zeszłego miesiąca mogliśmy przypuszczać, że teraz czas na Treyarch. Od kilku lat marką Call of Duty zajmują się trzy studia. W 2015 roku nadszedł czas na studio znajdujące się w Santa Monica.

We wspomnianej wiadomości pojawiła się informacja od deweloperów, w której zespół odpowiedzialny za World at War wspominał atak na Pearl Harbor. W tej sytuacji domniemaliśmy, że kolejną odsłoną Call of Duty będzie właśnie World at War 2.

Dzisiaj otrzymaliśmy poniższą wiadomość, która została ozdobiona liczbą „115”.

Wpisując w gogle „115 Treyarch” pojawia się soundtrack z Black Ops, zaś bawiąc się w wróżbitę Macieja możemy policzyć: „-1-1+5=3. Black Ops 3”. Natomiast wpisując w wyszukiwarkę „115 World at War” otrzymujemy informacje związaną z „Elementem 115”, który odegrał znaczącą rolę z trybie Zombie. Z drugiej strony Weaponized 115 Pack to paczka z Black Ops II.

Jak będzie? Przekonamy się w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Na zakończenie zapraszamy do małej ankiety - chcielibyście zagrać w World at War 2? Black Ops III? A może całkowicie nową markę w uniwersum Call of Duty?

BuRRRza lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. sajosoldier

sajosoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    World at War 2, to było by dobre, bo już mam dosyć trochę tej technologi.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Black Ops 3, ale w klimatach co pierwowzór. Z resztą tak czy siak pewnie każdy news będzie mnie nakłaniał do zakupu, także pewnie i tak kupię nawet jak to będzie WaW2 :p

A tak po za tym... 2 miesiące po premierze AW, a tu już ogłaszają kolejną część? Nie za wcześnie? Przeważnie było na początku maja jakiś teaserek, potem oficjalna prezentacja jednej misji z kampanii na Xboxie, potem w sierpniu znowu pokaz misji + multiplayer, a potem premiera w listopadzie. Czyżby teraz zmiana planów?

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Zdecydowanie World at War 2. Dawno nie było dobrego FPSa w klimatach drugiej wojny.

Cronos lubi to.
  6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Jak dadzą coś innego niż World at War 2 to nie kupię, bardzo brakuje mi klimatów 2WŚ w grach. Hmm, a może Treyarch zaszeleje i wypuszczą Call of Duty Zombies, albo coś w tym rodzaju?

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    moze wkoncu wypuszcza normalnego COD-a a nie COD OF CRYSIS <<<+__+>>>>

Cronos lubi to.
  8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Jedno słowo: ZOMBIE!

9. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Bedzie jeszcze wiecej wszystkiego! Aż nie chce się kupować... w nowego CODa nie grałem i prędko nie odpale raczej. Ostatnim CODem dla mnie to MW3 ew BO2. Nie jestem jakiś wymagający bo w sumie to latałem na fale w splicie i trzaskaliśmy gości ale te nowe odsłony są conajmniej dziwne. Wiadomo gusta i guściki ale mi taki poziom gry już nie odpowiada :p

10. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie najlepszy byłby WaW2 bo black ops jakos nie specjalnie przypadło mi do gustu. Chociaż z drugiej strony świat opanowany przez zombiaków i my jako "lekarstwo" na całe zło !!! Kto wie :)

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Coś w klimatach wojny - TAK
    Zombie, dinozaury itp itd - zdecydowanie NIE!

12. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Uwielbiam gry o tematyce II WŚ więc WaW2 jak najbardziej. Szczególnie, że w ostatnim czasie takie FPS'y się nie pojawiają. Chętnie bym zakupił.

13. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    najwyższy czas na nowego WaW'a :bored:

edit:
    ..chociaż i tak czego nie zrobią to sp!erdol@ pewnie :cigar:

Ostatnia edycja: Styczeń 7, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum