1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Tropico 5 będziemy mogli rywalizować z innymi jak na prawdziwego dyktatora przystał

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kalypso opublikowało niedawno najnowszy trailer rozgrywki wieloosobowej w najnowszej odsłonie ich flagowej strategii ekonomicznej. Fani gatunku powinni być zadowoleni.

Multiplayer w Tropico 5 ma bazować zarówno na współpracy pomiędzy graczami jak i zaciętej rywalizacji, dążącej do dominacji i dyktatury tych najsilniejszych.

Będziemy mogli dzielić się z sojusznikami prądem, jedzeniem, pieniędzmi raz różnymi innymi strategicznie ważnymi elementami. Podczas meczu w trybie versus będziemy mogli zaatakować swojego przeciwnika na kilka różnych sposobów. Za cel można na przykład obrać zarówno miejscówki wojskowe jak i rządowe, bądź odpowiedzialne za ekonomię.

Jak widać opcji jest sporo, więc miłośnicy serii oraz gatunku nie powinni narzekać na nudę i małą ilość dróg do obrania.

Przy okazji przypominamy, że datę premiery w wersji na PC wyznaczono na 23 maja tego roku.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiem dlaczego ale do mnie jakoś seria Tropico nie przemawia.. a wręcz odrzuca mnie ta gra.. Na PC nie umiałem przy niej długo wytrzymać ., a cóż by to dopiero było przy konsoli hehe :). Może nowa odsłona zmieni mój pogląd, lecz szczerze w to wątpię- na pewno luknę sobie jakieś gameplaye jak będą itp.

Podziwiam graczy grających w tą produkcje (mowa o całej serii).

4. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziękuję Tomsi, milo mi to słyszeć. Grałem we wszystkie części i przy każdej nieźle się bawiłem (chociaż czwórka to już było typowe odcinanie kuponów) :)

/Wysłano z telefonu/

Wczytywanie...

Poleć forum