1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W tym tygodniu poznamy konsolę Amazonu?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od wielu miesięcy stale otrzymujemy szczątkowe informacje dotyczące konsoli Amazonu, jednak bardzo możliwe, że już w tym tygodniu poznamy szczegóły! Amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w handlu internetowym rozsyła do redakcji z całego świata zaproszenia na specjalną imprezę.

Event odbędzie się 2 kwietnia w Nowym Jorku – redaktorzy otrzymali specjalne zaproszenia, które upoważniają ich do wstępu na zamknięty pokaz.

Zainteresowani redaktorzy zaczęli spekulacje i możliwe, że właśnie w najbliższą środę Amazon wystartuje w wyścigu konsol. Firma już wcześniej zakupiła prawa do studia Double Helix Games (twórcy między innymi Killer Instinct na Xboksa One) oraz ciągle pojawiają się pogłoski, że inne studia także przygotowują produkcje na ten sprzęt.

Jak podała redakcja Develop – zaproszenie Amazonu jednoznacznie stwierdza, że impreza będzie koncentrować się na „aktualizacji dla naszej branży wideo”. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pomimo swojej infrastruktury nie będzie Amazonowi łatwo się przebić. Moim zdaniem los będzie taki jak Ouyi czy Shield'a. Obym się mylił bo konkurencja jest zawsze dobra dla konsumenta. Steam wreście będzie musiał pokazać jakieś szczegóły nie chcąc zostać w tyle. No i ciekawi mnie to czy maszynka od Amazonu będzie konstrukcją zamkniętą?

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Ciekawy tok myślenia ale jeżeli amazon pokaże coś na miarę ps4/steam machine to niestety w może się okazać to że w wyścigu będzie brać udział ps4, amazon i ostatni steam machine.
    Powiem szczerze One na razie nie liczę żeby podołał wyzwaniu w wyścigu bo nie zabłysnęli albo dostajemy info że nowe "super" (-.-) nowe indie games idą na one to słabo mi się robi a exy powiem d*py nie urywają ;d Dodatkowo nic nie próbują zabłysnąć (wiadomości o zmianach kierowników/szefów itp. jakoś nie podnoszą sprzedaży) Taka prawda :s Jedynie ten "titanfall" może stanowić zagrożenie ale to tylko do mutli, po czasie przyjdzie (nie ex) ale multi platformówka która je pochłonie ;d myślę tu o nadchodzącym "Destiny". Więc albo M$ z one się ogarnie albo chłopaki naprawdę będą mieli przechlapane :d
    Powiem szczerze według mnie o koronę króla będzie się bić Ps4 i steam machine.
    Ps4 ponieważ exy które zawsze w 95% (według mnie) są genialnie wykonane, darmowy multi duży plus i tyle. Steam machine potęga "mocy" *_* i jak będzie to działać na takiej samej zasadzie jak "sklep" steam i ceny będą tak atrakcyjne (jak zdarza sie to na Pc) albo te promocje (święta darmowe Left 4 Dead 2, piękny chwyt/gest) to jest to.
    Tyle według mnie w temacie, a nie zapomnij że amazon na pewno ma jakiś dużo większy budżet do dyspozycji niż "jakieś" "Ouyi" ;) Ale to tak btw.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Coller22 mała poprawka: Na PS4 nie ma darmowego multi.

A co do tematu, moim zdaniem Amazon będzie miał trudno wybić się swoją konsolą na obecnym rynku. Podobno konsolka ma hulać na androidzie, ale jednocześnie będzie można streamować gry z PC w full detalach w stałych 30 FPS. Dopóki nie ma konkretnego info, to jestem full sceptic.

6. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Oj To Przepraszam ;d nie byłem doinformowany w tym temacie, a jeżeli amazon ma zamiar bazować na andku to... wszystko wraca do normy czyli to jednak będzie wyścig trójki: Steam machine, ps4, one ;d Nie mogę zrozumieć decyzji amazona, mają na pewno spory fundusz a chcą "inwestować" w taki syf jak andro, tak powiem szczerze android szału nie robi oczywiście jest to moja prywatna opinia ale jeżeli to prawda to szansa na sukces może być nikła osobiście czekam na cios/odpowiedź ze strony steam :)

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
  8. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Co to jest O.O tego nie można nazwać padem, wygląda jakby starali się podrobić pada od 360/one :D To przypomina mi takie cudo:
    Wygląda podobnie czyż nie :D może to sprzęt kuchenny był inspiracją amazon'a :D

1 osoba to lubi.
  9. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To się w tym roku szykuje wielka wojna konsol, nie wiadomo co kupić hehehe.

10. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wątpię aby było jakieś wielkie olśnienie w tej branży na miarę PSXa czy coś

11. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kiedy oni wreszcie zrozumieją, że andek jest dobry, ale na smartfony, a nie na konsole?

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Coller22 Nie wiem czemu w swej wypowiedzi już tak szybko skreśliłeś ONE pisząc o słabych exach itp jak PS4 nie ma tez super specjalnych exow , to co oferują jak GT5 , Killzone czy ten pomazaniec od zabijania kurcze aaa GOD of WAR niczym specjalnym nie urzekają a gry które są w planach na dzień dzisiejszy tez nie robią wielkiego WOW by od razu skreślać jakąś konsole .Po za tym nie sadze by jedna gra mowa tu o Destiny miała nagle zadecydować o wszystkim , tak samo jak i Titanfall nie zmieni wiele na korzyść ONE . Za to czas pokaże co nam przyszłość przyniesie i jak potoczą się losy wszystkich konsol jakie pojawia się na rynku.

Android według mnie to bubel który powinien już dawno zniknąć z telefonów . Ma wszystko i jednocześnie nic polowa aplikacji to żart a kolejna źle działa. To moja osobista opinia.

13. -Paranormal-

-Paranormal- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
  14. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @warone Ja jestem fanem Androida przez dużą ilość jego modyfikacji i w miarę otwartość. Jest to mój ulubiony system. Jeżeli chodzi o aplikacje zależy to tylko i wyłącznie od ich twórcy, jest wiele szybkich i bezproblemowo działających.
    Dla wiekszości osób system nie ma znaczenia, chodzi głównie aplikacje na niego. Większość takich "nie zaznajomionych" w smartfonach osób kupuje telefon z tym samym systemem tylko dlatego, że miało go wcześniej nie patrząc w wiekszości na inne smartfony z innymi systemami. Moim zdaniem przy kupnie smartfona powinniśmy przemyśleć do czego go potrzebujemy. Czy chcemy zamknięty system ze znikomą możliwością modyfikacji, ale bezpieczniejszy, możliwe że też wydajniejszy od starego i łatwiejszy w obsłudze czy system "otwarty", posiadający tysiace możliwości zmodyfikowania go. Firmy raczej nie odczują różnicy czy to WP czy Android jeżeli będą na niego te same aplikacje i w ten sam sposób działające, tak samo osoby które korzystają tylko z Facebooka, Twiteera itp. Myślę że gdyby nie to, że Android był pierwszym tak rozbudowanym i "otwartym" systemem oraz w dobrym czasie został kupiony przez Google, znalazł by małą grupę zapaleńców która by przy nim majstrowała, a gigantem po latach stał by się WP. Który jest dobrym systemem, ale przez wielu niedocenionym ;)

Jednakże do konsoli Android się nie nadaje.

Xperia J. Stock 31 + Vengeance 1.46

15. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Niestety skreśliłem One z exami bo powiem szczerze czuję że to będzie wyglądać jak na 360 czyli co Halo, Forza osobiście dla mnie porażka, przejechałem się na tym wybierając kupno x360.
    Zagrałem na ps3 w infamous 1 i 2 i fabuła jak i grywalność wgniotła mnie w fotel i śmiem twierdzić że nowy Infamous: Second son będzie cud miód ex na miarę gry roku tak jak było z The last of us które konkurencje zabiło i tu nie ma co dyskutować w tym przypadku ;3, Osobiście God of war też mnie nie zachwycił przeszedłem 3 z przymusem i tyle, one skreślam bo nie "bawią" się w gry "powiązane" z anime/mangą np. taka perełka "Bleach Soul Resurreccion" dla mnie też cud miód. Zauważyłem że M$ z one ciśnie dalej jak z x360 czyli halo forza, halo forza, dead rising ,halo, forza, (coś nowego) i znowu ten sam schemat. Niestety u mnie One przegrywa na starcie ps4 ( w porównaniu exów), specjalnie kupiłem ps3 dla exów, multi był dodatkiem i się nie zawiodłem i tak samo mam zamiar kupić ps4 dla exów bo wiem że będą na pewno dobre :) To moje zdanie co do exów.
    Co do amazona i andka to tak naprawdę oni chyba chcą strzelić sobie strzelbą w stopę -.- takie możliwości a oni ładują się w taki syf :S

16. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    A nie zapomniałeś o firmie na N? N.... intendo?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

17. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I ich znikomej sprzedaży oraz kompletnym braku ciekawych gier? Nintendo w konsolach stacjonarnych się liczyło, ale dobre kilka lat temu.

18. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No i coś co miało być czarnym koniem okazało się być pudełkiem do oglądania Netflixów i prostą maszynką do grania przy okazji. Biorąc pod uwagę niedostępność większości usług związanych z Amazon Fire TV u nas w kraju spokojnie można powiedzieć że to niewypał, dla nas.

Wczytywanie...

Poleć forum