W USA nie zabraknie Xbox One dla graczy bez pre-orderów

TigraTeam

Banned


Stany Zjednoczone i Europa szykują się na premierę Xbox One. Wiele osób zadaje sobie teraz pytanie: czy starczy egzemplarzy next-genowej konsoli, nawet w przypadku, gdy nie złożyło się zamówienia przedpremierowego? Microsoft uspokaja - przynajmniej w Stanach Zjednoczonych.

Amerykańska firma poinformowała redakcję Gamespot, że nie powinno być problemów z nabyciem Xbox One w dniu premiery konsoli - nawet w przypadku gdy nie złożyło się zamówienia przedpremierowego. Microsoft zapewniło, że posiada "zapas konsol w rezerwie" i że wszystkie osoby, które nie czekają na realizację pre-orderów powinny znaleźć swój egzemplarz XONE w jednym z oficjalnych sklepów firmy. Tej puli Xboksów nie można zamówić. Zainteresowane osoby powinni się więc liczyć z możliwością szybkiego wykupienia tej hardware'owej "rezerwy".


 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
najwidoczniej wolą PS4 i słabsze zainteresowanie XO w USA, albo wola dać więcej konsol na USA przy czym olać większość państw w EU
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Co tu się dziwić jak mieli takie afery na temat XO to gracze odwołali swoje preordery, a hajs musi się zgadzać :p

Więc inni kupią te konsole (które w gruncie rzeczy miały być w preorderze).
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
ojej ciekawe czemu nie zabraknie - czyżby te tłumy zamawiające preordery były nieduże? szkoda - a taka ładna konsola im wyszła wprawdzie cienka jak barszcz na gwoździu ale kto się tam na tym poznał jak to hamerykańska technologia a jak McDonalds zrobi promocję burger z xone to będzie niebywały hicior
 

kony

Użytkownik
Użytkownik
Już nie wiem co o tym sądzić. US mnie zbytnio nie interesuje, ale ważne, żeby u nas nie zabrakło :)
 

tactlessczak28

Użytkownik
Użytkownik
Ja tylko nie rozumie czemu w stanach konsolka kosztuje 1500zł a u nas 2200-2300 kupiłbym tam ale nie bede miał jak grać przez ntsc.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tylko nie rozumie czemu w stanach konsolka kosztuje 1500zł a u nas 2200-2300 kupiłbym tam ale nie bede miał jak grać przez ntsc.
A przypadkiem Microsoft nie zniósł blokady regionalnej w przypadku Xbox One? Już nie będzie podziału na PAL/NTSC.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Ja tylko nie rozumie czemu w stanach konsolka kosztuje 1500zł a u nas 2200-2300 kupiłbym tam ale nie bede miał jak grać przez ntsc.
To kup ze Stanów zobaczysz czy taniej ci wyjdzie

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja tylko nie rozumie czemu w stanach konsolka kosztuje 1500zł a u nas 2200-2300 kupiłbym tam ale nie bede miał jak grać przez ntsc.

W USA mają jakiś tam podatek (nie jest to chyba VAT) ale tak i tak jak wyślesz ją sobie do PL to mogą ci naliczyć CŁO.
 

Do góry Bottom