1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wadliwy Les Paul

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kj5, Czerwiec 2, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Otóż zakupiłem niedawno nowego Les Paula... który 10minut po odpaleniu zapesuł się.
    Ogólnie działa, jednak zielony i czerdlwony przycisk nie działają.....
    Próbowałem metode z karteczką jednak nie działa.
    Zna ktos sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Musisz nanieść takie małe kropelki cyny na punkty w gryfie tylko nie za duże bo połamią ci się bolce (jak mi:D)

podepnę się do tematu wie ktoś czy da się coś jeszcze zrobić po odcięciu tych płytek w gitarze(chodzi o ta z bolcami i o ta z punktami) zostały same kable 1 taśma -8kabli w jednej części gitary i 1 taśma - 8 kabli w 2 części gitary.Będzie działało jeśli polutuje to ze sobą

EDIT:zrobiłem według tego poradnika http://lolinterweb.com/life/xbox-360-les-paul-guitar-fix/ no i działały mi wszystkie guziki dopóki nie założyłem 2 części gryfu wtedy zielony i czerwony przestał działać później oderwała się cześć kabla odchodzącego z gryfu do płytki w pudle.ale to chyba nie o ten kabel chodzi bo jak go przykładałem i naciskałem guziki to tez nie działały jak by ktoś coś wymyślił to niech się podzieli:D

Wczytywanie...

Poleć forum