1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wadliwy pad/y?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ruleteczka, Marzec 13, 2011.

1. ruleteczka

ruleteczka Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam dostałem tydzien temu nowego xboxa slima 4gb. Jednak odrazu zauwazyłem ze zawsze jedna strona w krzyzaku na padzie się przycina, gdy ją jakby odepcham to zacięcie przechodzi na inną stronę krzyżaka tak jakby 3 strony wciskaly sie tak normalnie, a jedna tak jakby uderzała tam na dole o plastik. Zastanawiałem się troche czy odesłac na gwarancję lecz 3 dno pozniej kupiłem drugiego pada do gry z kumplem i okazało się ze ma on to samo lecz nie jest to tak bardzo uciążliwe czy to jest normalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie jest. Oddaj na gwarancję

4. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Oddaj na gwarancje krzyżak w padzie od xboxa działa nawet lekko dotknięty.

5. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    hehe, teraz gówniane te pady robią, psują się ciągle, ja miałem szczęście bo mam dwa, z którymi nigdy nie bylo problemu, ale kumpel kupił 2 tygodnie temu też slimke 4gb i drugi pad mu sie zacina, pierwszy poszedl na gwarancje po tym jak analog mu się przechyla w prawo hehe
    pzdr

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mozesz sprubowac go przeczyscic patyczkiem do uszy lub czyms innym, miejsce miedzy krzyzakiem, a obudowa pada.
    Prawdopodobnie zebral sie tam brud.
    Tylko nie rozkrecaj pada, bo stracisz gwarancje na niego, chyba ze ci nie zalezy.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    to normalne, że ci ten krzyżak uderza na dole o obudowę, jak przesuniesz go trochę na jakąś stronę, to będzie uderzał w inny bok. ja miałem z 5-6 padów i w każdym coś było nie tak, wczoraj kupiłem nowego i lewa gałka działa dopiero jak się przesunie ją w góre o 3-4mm, te pady są tragicznej jakości. także wg mnie wszystko ok, chyba, że źle Cię zrozumiałem :)

8. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nic nie straciesz, nie wiem dlaczego tak twierdzisz. Ja kupiłem uszkodzonego pada na allegro, skręcony na śrubki z laptopa z pracy (żadne tam torxy) wysłałem na gwarancję i mam nowego pada. Wysyłaj i nic się nie przejmuj

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Krzyżaki w tych padach tak mają :) są niedopracowane, ale jak to jest tak uciążliwe dla Ciebie to możesz spróbować go zareklamować.

10. Tomnus

Tomnus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyśli tego pada na gwarancje.Czytałem że te pady tak już mają.Ja kupiłem elite (rok temu) i nie mam żadnych problemów.

11. ruleteczka

ruleteczka Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jest identycznie jak napisał !Mnih. Hmmm w sumie poki co do zadnej gry krzyzak mi nie jest potrzebny chociaz slyszalem, ze sie przydaje do tekkena 6, ktorego planuje kupic no nie wiem jeszcze sie zastanowie dzieki za info:)

Wczytywanie...

Poleć forum