1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wakacje X360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bursztyn1964, Lipiec 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Lecę na wakacje do TURCJI i mam zamiar zabrać x-360 z przerobionymi grami czy mogą mnie posądzić o piractwo albo coś ;(

Czy ktoś już brał na wakacje x-a z grami przerobionymi.??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    W każdym państwie prawo jest inne. Owszem, mogą Cię posądzić o piractwo. W każdej chwili mogą poprosić Cię o otworzenie torby.
    Dla Twojego bezpieczeństwa zostawiłbym konsolkę w domu. Wakacje są po to, aby odpoczywać.

Pzdr.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Weź konsolkę nie będę sprawdzać czy jest przerobiona ale płyty zapakuj w paczkę jak prezent powiesz że to prezent dla nie wiem ciotki brata albo kogoś takiego i nie będę ci jej otwierać tylko sprawdzą czy nie ma broni w niej .

7. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Bez sensu jest pakowanie jako prezent czy coś, bo powiedzą ci że mogłeś sobie zapakować na miejscu i będzie to dosyć podejrzane, i na bank otworzą coś takiego zwłaszcza, że teraz po atakach terrorystycznych z ostatnich lat prawo i procedury na lotnisku są rygorystycznie przestrzegane.

Moim zdaniem bez sensu jest brać taką konsolkę ze sobą, bo można narobić sobie tylko niepotrzebnego przypału i zepsuć fajny wypoczynek, a z drugiej strony nie będę pisać że wakacje są od odpoczywania bo to twoja sprawa, ale na tydzień czy dwa można odstawić Xboxa :)

8. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Do Turcji nie radzę zabierać niczego bardzo wartościowego - parę lat temu na obozie z kolegą tam byłem, miał ze sobą PS2. Ostatniego dnia konsola magicznie zniknęłą z pokoju i nikt nie mógł jej znaleźć...

9. xdeks

xdeks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz zabrać konsole ze soba, bez żadnych sciem że niby prezent czy cos, poprostu pakujesz i jedziesz:D Moj xbox był ze mną we włoszech i niemczech na zbiorach owoców . Tylko uważaj na temperature, bo moj X wyzionąl ducha we włoszech...

10. Bursztyn1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Wiecie co wam powiem moi rodzice jadą do Niemiec na 2 tygodnie z młodszym bratem a ja z (BABCIOM i DZIADKIEM do Turcji ) więc jak się domyślacie chcę wziąść X-a ze sobą dlatego że mogę się tam zanudzić na śmierć

11. Bursztyn1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice

Ellooo ... Jest Jeste Jestem Ciu Ciu Ciu Ciulem

12. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Święte słowa, jedziesz tam grac czy odpoczywac? prosze waz ludzie, nic wam sie nie stanie jak nie bedziecie grac przez kilka tygodni.
    A co do plyty to ja bym nie bral, trafisz na jakiegos upierdliwego celnika i po ptakach, jeszcze jakas sprawa w sadzie, zabiora ci te plyty i ixboxa jako dowod rzeczowy to jzu sobie nie pograsz ;p Oczywiscie jest to tylko taka opcja rownie dobrze moga zobaczyc ze masz pirackie plyty i to olac ;p
    Jezeli jzu musisz je brac to nie bierz calej kolekcji tylko kilka plyt.

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Znajdą przerobionego Boxa , do tego parę kopii gier i wezmą Cię za terrorystę. Potem tylko zaproszenie do osobnego pokoju , przesłuchanie , policja , sąd , wyrok ....i odsiadka w Guantanamo z panami którzy dawno nie widzieli kobiety ...bardzo dawno;). Czy warte jest to tego? Chyba nie.

14. Bursztyn1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Aha czyli nie biorę ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.