1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Walentynki z robotami - kolejna plotka o testach Titanfall

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wszystko wskazuje na to, że w tegoroczne walentynki niektórzy gracze szybko wręczą kwiaty swoim wybrankom, a później rozpocznie się ostre granie! Najnowsze plotki mówią, że beta Titanfall rozpocznie się 14 lutego.
    W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że sympatyczna Abbie Heppe, która zajmuje się w Respawn Entertainment komunikacją z graczami, poinformowała, że testy są „możliwe”. W tej sytuacji zainteresowani z niecierpliwością czekali na konkrety.

Niestety, nie wiem, czy dokładnie na takie, ponieważ najnowsza plotka donosi, że sieciowych przyjemności z robotami w roli głównej zaznają wyłącznie osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe w Micromania lub GameStopie.

Beta dla (wybranych…) preorderowców ma rozpocząć się 14 lutego i trwać całe pięć dni.

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale jestem pewien, że fani ostrego strzelania oczekiwali odrobinę innych wieści. Na zakończenie podsyłam grafikę, która podobno zdobi francuską sieć sklepów Micromania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Wszystko fajnie tytuł wymiata i na pewno go zakupię ale gdzie ma być ta BETA. Bo z tego co słyszałem to ma być na PC ale ja wolałbym żeby było także na Xbox'a. A co do tych wybranych preorderowców to trzeba by było złożyć zamówienie bo fajnie by było zagrać w BETE.

Wczytywanie...

Poleć forum