1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Walka z bossem na pierwszym zwiastunie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 4, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    W sieci pojawił się debiutancki trailer Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, na którym zaprezentowano między innymi klimatyczna walkę z monstrualnym przeciwnikiem.

Namco Bandai i CyberConnect2 nie śpieszą się z ujawnianiem szczegółów na temat Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, które zostało potwierdzone jakiś czas temu w jednym z japońskich magazynów. Do wczoraj mogliśmy jedynie zadowalać się informacją, że gra faktycznie powstaje, natomiast dziś możemy zobaczyć fragmenty rozgrywki, w tym starcie głównego bohatera z bossem. Warto zaznaczyć, że poniższy materiał nie jest najwyższej jakości, ale to na razie jedyna okazja, by ujrzeć tę bijatykę w akcji:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Trzeci to główny bohater?

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up główny bohater ale czego? UNS 3? Walki z Kyuubim? Chyba każdy kto zna Naruto wie, kto jest głównym bohaterem :)

Za wcześnie by się podniecać, nie wiemy do jakiego momentu będzie prowadzona fabuła w grze, nie wiemy ile postaci w nich będzie (czy postacie z I serii z Generations też się pojawią?) CyberConnect 2 więcej może zepsuć, niż poprawić.

5. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam nadzieje ze jak naruto sie skonczy.
    chodzi o mange i anime,powstanie gra z całą fabułą.

6. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Mam nadzieje że powrócą do koncepcji z drugiej części z quick time eventami, bo właśnie brak tego spowodował spartolenie naruto shippuden ultimate ninja storm generations. W każdym razie gamplay z sarutobim wygląda zachęcająco :D

7. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    duzo postaci+ rozlegly watek fabularny (moze byc nawet tylko caly shipuuden az do konca wielkiej wojny) + dobry single z QTE +ciut lepiej zorganizowany multi (ciagle wkurza wyszukiwanie przeciwnikow)= dobra gra Naruto.

8. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    GAY!!!! Jak wszystko czego dotkną się małe japońskie rączki.
    Brak charyzmy i generalna taka słabizna. Dla tych co chcą cokolwiek dodać polecam ten filmik wyjaśniający miałkość każdej innej produkcji małych japońskich rączek (oczywiście chodzi o przełożenie logiczne tego filmiku i innych produkcji) -http://www.youtube.com/watch?v=jMyjyo3C8pM
    Na razie z kraju kwitnącej wiśni jedyna gra jaką zagram to nowy Metal Gear... ale niech mi do cholery ktoś powie jakiej płci jest główny bohater ??

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up to tylko źle świadczy o Tobie, że nie rozumiesz i nie szanujesz kultury danego kraju. Jasne, nie każdy jest, że tak powiem, stworzony do odbierania japońskiej kultury, może Tobie manga i anime wydają się dziwaczne, kosmiczne, pokręcone, ale dla innych jest to tak samo normalne jak oglądanie polskich bajek, czy czytanie amerykańskich komiksów. W sumie ciekawa rzecz, jak Spiderman w obcisłym kombinezonie lata po mieście to jest okej, a jak blondas w pomarańczowym dresie wychodzi z domu to już pedał. Anime i manga jest robione przez Japończyków, dla Japończyków, bo tam mają taką kulturę i im to odpowiada, a to, że wyszło ta kultura poza ich wyspy to tylko lepiej dla reszty świata, widzisz, jest subtelna różnica w oglądaniu anime aniżeli w hejtowaniu go, ja oglądając je nie jestem gorszy, mało tego, wzbogacam się o nowe historie,doznania,emocje, a Ty dalej stoisz w miejscu. Naruto jako anime i manga i tak nie jest tak bardzo "japońskie" jak mogło by być, kreska którą narysowani zostali bohaterowie nie do końca jest rdzennie japońska, są inne mangi które wyglądają o wiele bardziej odrzucająco dla zachodnich odbiorców. Hejt na mangę był i będzie, wypowiadany w głównej mierze przez pustaczki, które nawet nie spróbowały się wkręcić w ten magiczny świat co jest zrozumiałe, bo anime i manga porwie każdego, kto tylko je spróbuje. Odpowiadając na twoje pytanie, główny bohater - Naruto, jest chłopakiem, aż dziw że tego nie widzisz, akurat żeńskie postacie mają z reguły bardzo mocno zarysowane swoje atuty, powiem prościej, żebyś zrozumiał, u dziewczyn widać cycki.

3 użytkowników lubi ten post.
  10. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się pod tym w 100%. Anime i Manga to niepowtarzalny klimat.

11. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    :) Machina ruszyła :)
    Powiem szczerze, że próbowałem i efekt taki sam. Próbowałem na podstawowym Metal Ger Solid bo bardzo lubię skradanki. Niestety fabularnie słabizna. Nie mam nic do fantastyki... czy innych podobnych klimatów ale zwracam uwagę na fabułę, która w ichniejszych bajeczkach są mocno przekoloryzowane. Polecam Wam inne odcinki M jak Ryszard.
    Ty rozumiesz ich kraj czy rozumiesz ich produkcje ?? Ja rozumiem ich produkcje ale nie wiem dlaczego powstają... jak takie umysły to mogą stworzyć coś takiego... słabego i miałkiego... powodującego płacz a nie dreszcz ekscytacji. Poznałem, że tak powiem wroga bo mange i anime ogladałem i czytałem swego czasu... ale dorosłem. 1 (słowem jedna) produkcja się wyłamuje... Ghost in the Shell.
    Na marginesie... spiderman czy jak wole go nazywać *****rman jest też miałki... więc mam jasno określone upodobania i jak coś jest pozbawione jaj to wiem, że takie jest. Na marginesie zauważyliście, że kobiety w anime zreguły sa bardzo młode, żeby nie mówić niepełnoletnie i mają kształty jak większe Iga Wyrwał - trochę to pokręcone nie ?? Hejterem możecie siebie nazwać bo ja wiem dlaczego nie lubię... a Wy hejtujecie (jakie fajne słowo) moją opinie :D

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dokładnie jest tak jak mówisz. Wystarczy obejrzeć przynajmniej jedno dobre anime i wciąga Cię w ten świat jak odkurzacz. Kiedyś nie lubiłem anime w ogóle. Do czasu jak mi kolega polecił serię Higurashi. Od tamtej pory przestałem oglądać jakiekolwiek filmy, bo w porównaniu z anime to straszna kicha (Zwłaszcza te dzisiejsze ultra super hity z dopiskiem 3D). No dobra, są wyjątki jak Incepcja, no ale ile jest takich filmów? Anime>Filmy :D

Wczytywanie...

Poleć forum