1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Walka z piractwem wciąż trwa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nagonka na przerabiających konsole nadal trwa. Cieszy takie sprawne działanie policji i przede wszystkim wyłapywanie ich przez internet, co oznacza, że może w końcu skończy się multum aukcji, gdzie sprzedawana jest nie tylko konsola, ale również jej przeróbka. Mam nadzieję, że działania policji jeszcze bardziej się nasilą, szczególnie, że to nie pierwsza taka akcja. Podstawę prawną do zatrzymania przerabiających konsole znajdziecie tutaj.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=L78NYYBzfsI&eurl=http%3A%2F%2Fpolygamia%2Epl%2FPolygamia%2F1%2C95334%2C6785664%2CWalka%5Fz%5Fpiractwem%5Fwciaz%5Ftrwa%2Ehtml&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Walka z piractwem wciąż trwa

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Xboxów tam nie widzę :) Tak tak niech łapią tych którzy przerabiają hardware od Sony od M$ niech się trzymają z daleka :D

4. Wujekchupa

Wujekchupa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bahaha śmieszne... złapali 1% :D Zostało jeszcze tylko 99 :DD
    A tak poza tym to na szczęście konsole nadal będą przerabiane a tych panów policja wypuści po 3 tygodniach tak jak tłumaczy z napisy.info i jeszcze będzie musiała im wypłacić zadośćuczynienie bo polskie prawo jest dziurawe :cool:

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ooooo to wielki sukces polskiej policjii, ciekawe skąd wiedzieli o tym sklepie - czyżby któryś policjant w przebłysku intelektu ( albo przez przypadek ) zobaczył ofertę tego pana na alledrogo:)

6. Patrick995pl

Patrick995pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PILZNO CITy ;p
    To chyba 0,00001% :) zostało im jeszcze... sam nie wiem .
    A tak na serio to policja próbuje straszyć i straszy , ale nikt się ich nie przestraszy :p

7. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Zamknąć producentów nagrywarek do komputerów!!

Praktycznie każda nagrywarka umożliwia przegranie nawet zabezpieczonych płyt...

Poza tym, co z kopiami zapasowymi w polsce? Akurat ten typ miał przegrywane gry u siebie, ale co jeśli np. przerabiał by konsole komuś kto ma strasznie zniszczone oryginalne płyty a chce grać z kopii bo tamtych nie może odtworzyć? Przerabiający nie powinien brać odpowiedzialności za to, w jaki sposób ci którzy chcą mieć przerobioną konsolę ją wykorzystują.

To tak jak by kupić broń, zastrzelić kogoś i zamknąć tego, co ją sprzedawał.

8. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    albo raczej miesiac wczesniej kupil dzieciakowi taka przerobiona konsole i sie zepsula wiec postanowil sie zemscic:D

9. Punisher2000

Punisher2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    From Hell
    Tylko, że sklep pewnie prowadzi rejestr klientów. Ciekawe czy policja może zażądać danych osobowych wszystkich co przerobione kupiły i zrobić nalocik.

Z drugiej strony nierealne z leksza, ponieważ dużo nakazów musieliby zdobyć. Lepiej uderzyć w samo serce z jednym nakazem. Zdobycie go bowiem też nie jest takie proste prawda?

10. Wujekchupa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze trochę i zabronią u nas sprzedaży xboxa360 i Playstation 3 ponieważ wg prawa musimy mieć możliwość tworzenia kopi zapasowej kupionego software'u a tutaj co? Jebs! Kopie, do których mamy prawo nie działają na tych konsolach bez przeróbek...które są niby nielegalne :DD
    Buheheheh kocham ten beznadziejny kraj...

11. akira_yuki_san

akira_yuki_san Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolejny raz po gebie dostaja biedni. Niestety prawda jest taka, ze ludzie przerabiaja konsole i kupuja piraty bo ich poprostu nie stac na oryginaly. W takiej Holandii nowa gre mozna kupic juz za jedna dniowke gdzie w Polsce jest to niekiedy miesiac. Dopoki ceny gier beda dla przecietnego Kowalskiego luksusem dopoty bedzie w Polsce piractwo...

12. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    To sie Panowie z Policji wykazali jak zwykle zreszta hehehe Bravo !!!

13. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kiedyś odrodzicie się jako deweloper albo artysta "jedzony" przez piratów :D

14. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale przecież kupując jakiś produkt mogę z nim robić co chcę. Mogę sobie przerobić konsole i grac tylko na piratach, albo grać na kopiach jeśli mam oryginał w domu. Jeśli nie znaleźli u niego pirackich gier to nie mają prawa go zamknąć, bo niby za co? Za to, że ze swoim sprzętem robi co chce? to nie jest już nawet śmieszne to jest żałosne...

15. arek

arek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiedzcie mi czy samo przerobienie konsoli jest nielegalne? Chyba jak coś się kupuje to można zrobić z tym co się chce. Jak by x360 przerabiano na suszarki do grzybów albo tostery to też by ich łapali? Co ich obchodzi to że koleś sobie dłubie przy konsolach. Jeżeli znaleziono pirackie kopie gier to już inna sprawa.

16. Wujekchupa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niebieski - jak kupisz zestaw noży kuchennych ze stali nierdzewnej to możesz je umieścić przy pomocy sporego zamachu w brzuchu sąsiada, który słucha rubika, fila albo innego geja? :rolleyes:
    Policja musi podbić sobie statsy i tyle...

17. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I ty wierzysz że co najmniej 1% przerabia konsole specjalnie dla kopii zapasowych? :>

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A ja na fotach widzę same stare konsole żadnego xboxa 360 ani PS3 ciekawe za ile je odkupili w lombardzie :p

19. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Skoro takie mamy dziurawe prawo, to oni musza w to wierzyc, nic nie moga zrobic skoro nie widzieli "piratow". Swoja droga, jak mozna wyslac psp na przerobke do kogos skoro to jest tylko wgranie marnego softa ? - kwestia 5 - 10 minut ;)
    Rozumiem ktos nie potrafi odpowiedniego chipa w odpowiednim miejscu wlutowac (ps2 np) ale psp ... porazka.

20. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A co by powiedzieli jak by wbili mi na chatę, mam przerobioną konsole ale mam same oryginalne gry?Ciekawe co by wtedy powiedzieli:
    -Nie obchodzą nas twoje gry, ale twoja konsola.

21. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica
    Na czymś trzeba wykonać kopie 1:1 na własny użytek i na czymś trzeba to później odtworzyć czy dane urządzenie nie powinno tego umożliwiać z racji przepisów prawa umożliwiających nam kopiowanie własnych nośników na własny użytek?

5min powiadasz jak byś sięgnął pamięcią wstecz wgranie CF do PSP nie było możliwe bez baterii która należało przerobić
    softwerowo ale tylko na konsoli z CF lub hardwerowo
    Niektórych przeraża obsługa telefonu ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum