1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warface schodzi ze sceny Xboksa 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Już tylko przez niecałe dwa miesiące będzie można grać w Warface na Xboksie 360. Po upływie tego czasu najwierniejszym fanom tego tytułu pozostanie jedynie przerzucenie się na wersję pecetową.

Sieciowa strzelanka Warface opuści Xboksa 360 z początkiem lutego przyszłego roku - zdecydowali włodarze firmy Crytek. "Dotychczasowi użytkownicy nadal będą mogli grać i korzystać ze zdobytej zawartości do czasu zamknięcia gry. Jednakże od tego dnia do zabawy nie będą mogli dołączać nowi gracze, a obecni nie mogą już kupować dodatkowych Warface Kredits. Gracze mogą wydać zgromadzone Kredyty w grze do czasu jej zamknięcia" - informują twórcy Warface'a w oświadczeniu.

Najwierniejszym fanom tego tytułu po 1 lutego pozostanie przeniesienie na PC. Ta wersja będzie bowiem nadal istnieć. Co ciekawe, Crytek nie podał przyczyn wyłączenia serwerów wersji na Xboksa 360. Można jedynie podejrzewać, że u podstaw tej decyzji leżało nikłe zainteresowanie grą na konsoli Microsoftu.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I powoli zaczynają się "uśmiercenia" :D
    W grę nigdy nie grałem więc jakoś mnie to nie rusza. Ale fakt odwracania się od X360 już tak..

Wiem, wiem zaraz wylew komentarzy bo jest nowa generacja itp itd. Jak cena tej "nowej" generacji (+gier) będzie przystępna na Polskie warunki to wtedy dopiero zacznie na mnie nabierać jakiegokolwiek znaczenia. Ów sytuacja będzie miała pewnie miejsce rok przed kolejnym next genem - chyba, że mnie zaskoczą i za rok czy coś ceny będą znormalizowane do stosunku panujących tutaj w kraju BIAŁYCH MURZYNÓW.

4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    Tomsi, to wcale nie musi oznaczać fali uśmierceń, w związku z nową generacją. może po prostu słabe zainteresowanie, jak sami mówią.
    to przecież nie pierwszy taki przypadek.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Słabe zainteresowanie ? Kiedy w to grałem to grało w tą grę masę ludzi. Oczywiście w porównaniu do Destiny to była garstka, ale zawsze byli chętni do gry.

6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no ja nie wiem, odnoszę się tylko do tego zdania w niusie:
    "Można jedynie podejrzewać, że u podstaw tej decyzji leżało nikłe zainteresowanie grą na konsoli Microsoftu."
    ;)

7. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mało osób pewnie, tzn zawsze ktoś gra ale za mało na tyle aktywnie by gra była dochodowa. Kiedyś to odpaliłem i miałem wrażenie że gram w kiepską podróbkę CSa.

8. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Na jaki portal się nie wejdzie to jest napisane, że oni sami nie podali przyczyny . M$ nie odłączy 360 jeszcze długo . Miejmy nadzieje,że zrobią to jak Sony z psp.

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie będzie mi brakować tej gry, zagrałam może z 2x i więcej nie chciałam. Bardziej mnie odstraszała niż zachęcała ;)

10. Higinn

Higinn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wę™gorzewo, Poland
    Nie ma się tu czego doszukiwać. Gra jest po prostu słaba. Żeby gra f2p była dochodowa potrzebna jest masa ludzi, bo tylko niewielki de facto odsetek z tej masy płaci realną kasą w grze. Na pc też nie ma tłumów. Są lepsze pozycje do ogrania.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm M$ nie ma nic do gadki. Jak "wielcy" producenci zdeklarują się, że nie będzie gier wersji na PS3, X360 to M$ nic nie zrobi. Nie jestem na 101% pewny ale jakaś duża firma (chyba Ubi ale ręki nie dam sobie obciąć) coś pisała, że kończy powoli z grami na "starą generację".
    Bo exa M$ żadnego już nie wypuści.. zresztą porównanie X360 do PS3 w stosunku od exów to Sony miażdży M$.

Jeżeli natomiast chodzi ci o usługę XBL na X360. To zgadzam się tak szybko nie wyłączą.. Lecz jak ludzie nie będą mieć w co grać - nowe tytuły. To sami przejdą na inny sprzęt do rozrywki.

Wszystko zależne jest od polityki M$ i ich chęci do X360 dzięki, któremu wg. mnie zaistniali w świecie konsol (pierwszy Xbox był fajny ale PS2 było znacznie bardziej popularne..).

Wczytywanie...

Poleć forum