Warhammer: Battle March vs Sid Meier's Civilization Revolution lub inna strategia

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
Którą polecacie? która jest lepsza i dlaczego? oraz czy istnieją inne dobre strategie na x360 godne polecenia(może lepsze od tych dwóch).
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
Warhammera bo... lubię ten tytuł na kompa mam wszystkie części jeśli chodzi o inne to Władca Pierścieni:Bitwa o Śródziemie 2 albo poczekaj na Halo Wars
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
C&C Tiberium Wars, Red Alert 3
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
a no i Tom Clancy's ENDWAR
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
Agron95 powiedz mi grałeś w tego warhamera? widzę że jesteś fanem :) ale potrafisz ocenić obiektywnie tą grę? mam takie pytanie jeszcze bo czytałem różne recenzje na stronach i za każdym razem piszą "postawiono na walkę", nie piszą nic o ekonomicznej warstwie tej gry. Można tam tworzyć miasta/obozy?
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
no w tą część JESZCZE nie grałem ale sądząc po poprzednich częściach warto kupić tą grę w serii Warhammer Mark of Chaos opiera się na strategi i walce a nie na ekonomii i tam tylko można podbić miasta i obozy a nie można robić własnych bardzo mało jest w niej tego natomiast w Warhammer 40000 dawn of war jest oparta na ekonomii ale niestety te części są tylko na PC i PSP
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za wszystkie pomocne info Agron95 :)
 

Do góry Bottom