1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wariujący headset.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kstraczewski, Lipiec 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam. Od dwóch dni mam problem z headsetem a dokładnie headsetami, bo na każdym dzieje się to samo. Sytuacja wygląda tak kiedy rozmawiam w grupie to w pewnym momencie mnie nie słychać [głośniczek w grupie też nie reaguję, więc mikrofon w ogóle nie przekazuję tego co mówie] za jakiś czas wszystko wraca do normy, ale tylko na chwilę. Generalnie rzecz biorąc to słychać moje pojedyncze słowa. Wątpie, żeby była to wina headsetów, bo kiedy nagrywam normalna wiadomość głosową nawet 15 sek to wszystko jest normalnie. W czym może być problem?

Dodam jeszcze, że jak podsunę mikrofon pod same usta to głosniczek w zarządzaniu w grupie pokazuję że cały czas coś mówię.

Baterie xbox pokazuję, że pełne.

A i jeszcze jedna obserwacja. Na tanich bateriach alkalicznych, ale tanich, nowych jest chyba gorzej niż na energizeer na 3 kreskach. Ale nadal musze podsuwac mikrofon pod usta. Co jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie sugeruj się wskaźnikiem w dashu, on działa tylko z akumulatorkami MS.
    Na dzień dobry wymień baterię, sprawdź ustawienia głosowe, poruszaj troche kabelkiem/wtyczką, sprawdź gniazdo.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum