1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warn od moda Piri

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Poisonbolt, Czerwiec 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Witam, dostałem taką o to wiadomość od Piriego
    Witaj Poisonbolt,

Otrzymałeś ostrzeżenie na XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360.

Powód: Post pod postem
    -------
    Post pod postem
    -------

Ilość punktów karnych: 2

Oryginalna wiadomość:
    http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[...tml#post465813
    Cytat:ew. 190 zł z wliczoną przesyłką
    Edit: Sory, ze post pod postem ale jestem przyzwyczajony do innego forum, gdzie łączy mi posty pod sobą.

Z wyrazami szacunku,
    XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360

I mam takie pytanie... Nie da się pomylić?! Od razu warn? Dla mnie to jest chore, pisałem do niego i on powiedział, że nie można się pomylić :confused:
    Nie płacze za punkty karne ale dla mnie to jest poprostu chamskie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  4. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    Wiesz, prawo to jest prawo, wszyscy musimy go przestrzegać, na naszym forum jest regulamin który Ty złamałeś i tłumaczenie, że się pomyliłeś to wiesz, mógłbyś nie dostać warna za dobro myślnością moda, ale jak już dostałeś nie masz prawa mu nic zarzucać, może... On też się pomylił :D

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Heh, coś sporo skarg ostatnio na Piriego, widocznie Bóg tak chciał ;)
    Piri ! Jak tak możesz karcić biednych, niewinnych userów ! Brutal :D

6. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Napiszcie petycje, bedzie 1000 podpisow to odejde :D

Ps - ja ? brutal ?

PS 2 - juz byl taki temat, wiesz ze sa warny za duble tematow?

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Piri co prawda to prawda... za bardzo ważny sie zrobiłes na tym forum... jak chcesz byc famous to nie tutaj :)

8. Xbox Maniac

Xbox Maniac Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z każdego forum wnioskuje, że są moderatorzy "co to nie oni". Tak naprawdę to w większości ludzie którzy nie zabierają swojego nosa sprzed pc. Coś w rodzaju siedząc tu jestem KIMŚ mam władzę i inni czują respekt. Taka bańka pęka z chwilą opuszczenia bezpiecznej wirtualnej społeczności. Jednym słowem osoba pozbawiona autorytetu staje się kimś zupełnie innym. Istotną cechą poczucia bezpieczeństwa jest nie ujawnianie niczego o sobie oprócz pseudonimu zwanego nickiem. (wykłady z uczelni nie idą w las :) )

9. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Dobra zamknijcie temat bo mam to gdzieś, poprostu czujesz się tutaj jak król, pan i władca... Tak jak napisał user wyżej...

10. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Dla wszystkich mających wątpliwości co do tego, kto jakim jest modem i jaki jest w realu zapraszam na spotkanie forumowe :).....a gorzkie żale zostawcie dla siebie.

11. Xbox Maniac

Xbox Maniac Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    (Post wyżej) tzw. forma obrony, usprawiedliwienia, odpowiedzialności za kolegę/przyjaciela, utrzymanie siły w grupie uprzywilejowanej. W tym wypadku wspólnota moderatorów. Sprawa prozaiczna. W wojsku kolega za kolegę oddaje życie. Jest to odruch psychiki człowieka. Tym różnimy się od zwierząt. #rowerser wiesz, że do takiego spotkania nigdy nie dojdzie. Możecie nawet coś planować ale nigdy to nie wypali. Co innego spotkania wirtualne tworzenie klubów, grup itd. "Gorzkie żale" czyli wyrażenie pokrzywdzenia i dezaprobaty w stosunku do moderatora czyli władzy autokratycznej. Problem wyśmiany np. nazwany gorzkimi żalami przestaje być groźny. Np. Łukaszenko wyśmiewa działania opozycji. Jednym słowem #rowerser dążysz do poniżenia i szyderczego wyśmiania niżej postawionej osoby w tym wypadku w hierarchii forumowiczów.

12. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    No, warn trochę przesadzony, ale słuszny. Nie dziwi mnie to, bo Piri jest tu właśnie dlatego, że zawsze był bezwzględny ;) Pech chciał Posionbolt, że trafiłeś akurat na niego. Nie ma co płakać, warn w końcu wygaśnie.

13. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dobra na pewno da jakoś to się wyjaśnić...Najlepiej czytać na początku Regulamin to na pewno by takich tematów by nie było no ale ludzka głupota nie zna granic...Przyznam się że nie czytałem waszego Regulaminu ale jednak to nie pierwsza strona o tematyce konsol które mamy na świecie...

14. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No niestety również miałem "starcie" z tym nieco nadgorliwym , upierdliwym i lubiącym wlepiać warny na lewo i prawo ( oraz straszący wystawieniem warna ) , modem Piri . Po prostu szkoda słów na niego a jak widzę to więcej użytkowników ma podobne jak ja zdanie o tym osobniku .

15. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Człowiek po prostu musi się poznęcać na nowymi użytkownikami dzięki warną..Po prostu myśli że jest nietykalny.

Warnom - QwerTaj + Rowerser

16. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Głupio to brzmi biorąc pod uwagę że już raz puściłeś focha i skasowałeś konto, nie sądzisz?

17. Xbox Maniac

Xbox Maniac Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kilka ostatnich postów których autorem jest Moderator Piri.

"ludzie po warnie mam wam wszystkim dac? TO..."
    "Maclogan, rozwin mysl, jak nie to kolejny ban za..."
    "Na szczescie ten post natchnal mnie na to, aby napisac do admina o zmiane reg, wiec jak regulamin sie zmieni autor dostanie bana"
    "Albo male literki albo warn - zastanow sie , masz 24h"
    "Nastepne warny rozdac?"

To co piszesz, to w jaki sposób odnosisz się do innych; w końcu to jak przyjmujesz krytykę oznacza tylko twoją słabość. [1000 podpisów?!] W ten sposób ani na forum ani w życiu nie zdobędziesz szacunku. Ja szanuje każdego tak samo. Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiam z nim tak samo jak w świecie rzeczywistym. Nie straszę nie wyzywam nie plotę głupot. Jeśli zwracam uwagę to także z poszanowaniem.

Piri zwracam się bezpośrednio do ciebie i nie chce by inny moderator wtykał swoje 5 groszy, obstawał itp. Wiem, że przeczytasz ten post. Pamiętaj, że jeśli któraś z kolei osoba mówi ci, że jesteś pijany i powinieneś przestać drinkować to znaczy, że jesteś pijany. Jeśli ktoś nie słucha pije nadal będąc przekonany, że jest SUPER. Po pewnym czasie przekona się jednak, że staje się odpychający i nielubiany czasami wręcz odrażający swoim zachowaniem. Mam nadzieje, że zrozumiałeś przekaz moich słów i wyciągniesz jedyny słuszny wniosek.

18. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Dobra, mam to totalnie gdzieś. Ale jestem dość nowym userem, i porównując tutaj modów (jak narazie miałem tylko ztyczność z Pirim) z innym forum to tutaj można się postrzelić... Oczywiście nie mówie o wszystkich - bo ich nie znam
    pzdr.
    E: #Xbox maniac :DD:DD:DD :rolleyes: Dawno nie usłyszałem tak mądrych słow - 100% popieram

19. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Jesli beda chetni abym odszedl , no problem .A brzmi tak , jak to kto interpretuje.

Postaw sie na moim miejscu, przemysl sytuacje i wtedy napisz co o tym sadzisz.Czemu wziales pod uwage posty moderatorskie, gdzie warny poszly , uzytkownicy sie klocili, a pozniej znow robili to samo?Dziwisz sie czemu one tak wygladaja?I jeszcze jedno, jezeli chcesz mnie oceniac, nie wyrywaj zdan z kontekstu.

20. Xbox Maniac

Xbox Maniac Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Piri wczoraj na sb najważniejsi ludzie na tym forum pisali w stylu "Piri jest od tego aby straszyć ludzi i siać lęk na forum" "to cały Piri". Sam na takie coś zapracowałeś. Ja się ciebie nie boje. Powiem tak szczerze że ci współczuje bo wiem, że byłeś świetnym userem; skoro zostałeś moderatorem. Czytanie tyle złego o sobie także musi cie boleć. Czasami w szkole jest nauczyciel który nie musi krzyczeć ani straszyć uwagami. Jego autorytet wystarcza by była dobra atmosfera na lekcjach a rozmowy dotyczyły tematu. Inny wydziera się krzyczy jest nie lubiany chociaż ma wiedzę. Poprosiłeś abym postawił się w twojej sytuacji: na początku przepraszam wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni, prosił o zdjęcie rangi, został świetnym pomocnym userem takim jak byłem przed rangą. Jeśli takie coś bym zrobił odzyskał bym cały szacunek wśród innych użytkowników. To ostatnie gwarantuje własnym słowem. Piri możesz ze sceny zejść niepokonany i z godnością. To twoja decyzja.

21. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Jęczycie jakby was pobił albo wykasował konto. To TYLKO WARN. On wygaśnie po jakimś czasie. Pamiętam jeszcze jak Piri miał poprzednie konto (to już ponad dwa lata) i nigdy ale to nigdy nie miałem z nim kłopotów. To, że sypie od razu warnami to znak że nie chce się bawić w jakieś ostrzeżenia. Użytkownikowi któremu da się ostrzeżenie puści to w niepamięć i dalej będzie trollował. Natomiast warn skłania do myślenia. Przez warny można pożegnać się z kontem, a to nie jest takie fajne. Piri jest jaki jest ale myśle, że nie można mu zarzucić, że rozdaje warny za nic. przyzwyczaiłeś się do innego forum to siedź tam i pisz tam skoro nie potrafisz zmieniać "przyzwyczajeń". W tej sytuacji jestem jak najbardziej za Pirim. Jest on ze starej kadry i nawet nie ma mowy o jego odejściu z forum.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum