Warner Bros. przeprasza za Batmana. Będzie patch

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Głośno było ostatnio w Internecie o optymalizacji Batman: Arkham Origins, która zawieszając konsolę, wolno doczytując elementy otoczenia, a nawet uniemożliwiając skończenie gry, pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Twórcy biją się dzisiaj w pierś, obiecując stosowną łatkę.

Patch naprawiający poniższe dolegliwości gry powinien być dostępny do ściągnięcia już w przyszłym tygodniu na wszystkie platformy:

  • niemożność kontynuowania gry z poziomu menu
  • spadanie w nieskończoność/wypadanie ze świata (łatka cofa gracza do ostatniego sejwa, umożliwiając postęp w fabule)
  • tryb FreeFlow Focus nie odblokowuje się przed osiągnięciem trzeciego poziomu "Shadow vigilante"


Twórcy dalej pracują nad problemami pojawiającymi się na X360, które dotyczą uszkodzenia zapisów, freezów i zwiech. Tymczasowo, celem uniknięcia tych błędów, radzi się, by odpiąć konsolę od Internetu na czas grania.​

 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
To dziwne, bo ja grę ukończyłem beż żadnych problemów-oczywiście fabułę, bo w resztę się nie zagłębiałem.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na PC frustruje zabugowana kratka wentylacyjna, która uniemożliwia odblokowanie wieży w burnley...
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze że są już nowe konsole bo poprzednia generacja radzi sobie coraz gorzej z nowymi grami
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobrze że są już nowe konsole bo poprzednia generacja radzi sobie coraz gorzej z nowymi grami


Aaa bo na nowych konsolach gra wypuszczona z bugami czy bez i tak zawsze będzie działać wyśmienicie...
 

the_mask

Banned
Użytkownik
No kurde. Jeszcze do wczoraj zero problemów. A dziś, jak tylko przeczytałem ten news, od razu co raz zwiecha xboxa, problemy ze spadaniem i niedoczytane tekstury... Całe szczęście co raz się zapisuje bo kur... bierze.

WySwiftowane z SGS4 dzięki Tapatalkowi
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik


Aaa bo na nowych konsolach gra wypuszczona z bugami czy bez i tak zawsze będzie działać wyśmienicie...
Nie oto mi chodziło ale o to że gry bez bugów też mają problemy z działaniem na starszych wersjach xboxa coraz częściej jest przymus instalacji na dysku i po prostu
current geny nie wyrabiają
 
J

jas8115

Guest
Nie oto mi chodziło ale o to że gry bez bugów też mają problemy z działaniem na starszych wersjach xboxa coraz częściej jest przymus instalacji na dysku i po prostu
current geny nie wyrabiają
Nie wyrabiają w jakim sensie?-Wystarczy dysk dokupić. Jeżeli gra jest zabugowana to jest to wina twórców gry, a nie konsoli.
 

TheKamiloos

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dopóki nie było pierwszej aktualizacji gra chodziła wspaniale i nie występowały u mnie żadne bugi... Teraz gra często się zawiesza.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dopóki nie było pierwszej aktualizacji gra chodziła wspaniale i nie występowały u mnie żadne bugi... Teraz gra często się zawiesza.
usuń aktualizację i graj offline żeby Ci znowu nie pobrało. ...jeżeli to faktycznie wina TU
 

Do góry Bottom