1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warner Bros rejestruje domeny związane z Batmanem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Styczeń 14, 2013.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    I chyba chodzi o trzecią część serii stworzonej przez Rocksteady – prawie w każdym adresie pada wyraz „Arkham”.

OK, to jeszcze nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy - Arkham kojarzy się z uniwersum Batmana, więc Warner Bros może śmiało wykorzystać to do filmu albo innego przedsięwzięcia. Jeśli jednak spojrzymy na listę 15 zarejestrowanych domen, to bardziej prawdopodobna wydaje się właśnie kontynuacja serii Rocksteady, w końcu poprzednie produkcje także zawierały "Arkham" w tytule. Zobaczcie sami:

Oby to faktycznie chodziło o trzecią część Batmana - wszystkie były świetne, więc chcemy więcej. Obojętnie z jaką nazwą.

źródło : •• Warner Bros rejestruje domeny związane z Batmanem

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    fajnie, obydwie części przeszedłem i na pewno chętnie przysiądę do trójeczki - chociaż te rejestracje domen niczego nie dowodzą, tak ? :)

btw, jak ktoś mi rzuci tekstem z kotletem czy innym tego typu to pozabijam. uduszę gołymi rękoma :D

1 osoba to lubi.
  4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No niestety, to praktycznie nic nie mówi. Szczerze wątpie żeby trójka powstała, ale cholernie bym chciał...

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Odp: Warner Bros rejestruje domeny związane z Batmanem

Jaką ilość sprzedali? Ile zarobili na Arkham City? Nie zabija się kury znoszącej złote jajka.

Wysłane z mojego GT-I9300

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ooo,dwie pierwsze to jedne z najlepszych gier na x'a. Nie powiem,zagrałbym.

7. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oby! Dwie gry batmana to moje ulubione zaraz po battlefieldzie 3. Przeszedłem obie w 100% i już nie mogę się doczekać następnej części. Batman ma to do siebie, że obok bardzo ładnej grafiki ma świetną fabułę, w której czasem nie wiedziałem co się dzieje przez te zwroty akcji.

Wczytywanie...

Poleć forum