1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warner zapowiedział Batman Arkham Origins

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez brattanek, Kwiecień 9, 2013.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

Warner Bros. zapowiedziało Batman Arkham Origins na PC, PlayStation 3, Xboksa 360 i Wii U. Brak informacji o wersji na konsole następnej generacji. Premiera 25 października tego roku.
    Origins to kolejna odsłona serii cenionych gier akcji, którą zapoczątkował Batman: Arkham Asylum (2009), a kontynuował Akrham City (2011). Obie gry tworzyło studio Rocksteady. Nad Origins pracuje WB Games z siedzibą w Montrealu.
    Akcja zostanie umiejscowiona przed wydarzeniami z Arkham Asylum. Wcielimy się w młodszego Batmana, który po raz pierwszy spotka na swej drodze wiele kluczowych dla uniwersum postaci.
    Origins wykorzysta zmodyfikowany przez studio Rocksteady silnik Unreal - donosi Game Informer. Nowy Batman będzie tematem następnego numeru czasopisma.
    W produkcji znajduje się również spin-off na Nintendo 3DS i PlayStation Vita - Batman: Arkham Origins Blackgate.
    Wygląda na to, że Warner przyjął strategię jednoczesnej produkcji gier z serii Batman w dwóch studiach - WB Montreal i Rocksteady. Niewykluczone, że projekt Rocksteady pojawi się w 2014 roku już na konsole nowej generacji.

Źródło: Warner zapowiedziaB Batman Arkham Origins • Eurogamer.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Obok GTA V chyba najbardziej wyczekiwana gra przeze mnie przynajmniej :) Może być ciekawie.

1 osoba to lubi.
  4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Batman to jedna z ciekawszych gier, milo z ich strony ,ze na stare konsole to wyjdzie. Tylko czekac.

5. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Fajnie, poprzednie części były miodne, ale mam tez obawy związane z tym, że nie będą tego robić chłopaki z Rocksteady.

Okładka Game Informera:

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jaram się niesamowicie. Pierwsze dwie części były świetne, wciągnęły mnie na wiele godzin. To właśnie Rocksteady i Nolanowi zawdzięczam moją fascynację Batmanem :) A nowa część? Kupie na pewno, jeszcze w tym roku!

7. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coś mi się wydaje, że za zmianą developera, przyjdzie też zmiana w jakości gry. Na gorszą.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Świetnie ten Deathstroke wygląda.

9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    jeśli w tym roku wychodzą NEXT GEN to dlaczego twórcy gier nie wypuszczają np tej gry także na nowe maszynki? To trochę dziwne

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Tez bedzie zapewne. Za batmane, nie przepadam ale za style tpp bijatyki grywalnosc. Jak bedzie na poziomie poprzedniej to bedzie extra bez zmiany rozwiazan na gorsze.

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dla mnie to jest najlepszy news 2013 roku.

12. Bezpejson

Bezpejson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnica
    Świetny news cała seria batmana była przyjemna i odrestaurowująca :p piszecie niwa stara generacja narzazie bazujemy na poczciwym x'sie zanim wejdą next geny i zagoszczą na dobre minie minimalnie rok od premiery więc spokojnie panowie :D.

13. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Plotki byly i sie potwierdzily. A szczegolnie o domenach zarejestrowanych :-D

Wysłane z mojego GT-I9300

14. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    pierwsze dwa Batmany niesamowite, swietny mroczny klimat, grywalnosc najwyzszych lotów oby tylko zmiana studia nie zaszkdodziła tytułowi bo bedzie straszna lipa dla marki, zagram na 100% a tak an teraz jeszcze raz chyba przejde pierwsze 2 częsci bo az zateskniłem za batmanem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum