1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warny dla moderatorów i adminów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daro 85 gt, Kwiecień 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. daro 85 gt

daro 85 gt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Przeglądając forum wpadłem na ciekawy temat Nowy dashport
    Kolega MatGar zadał pytanie na które uzyskał odpowiedź nie na temat (od mod-a) i temat został zamknięty.

Cytaty:
    Pytanie...
    "Witam, ostatnio doszły mnie słuchy że 6 kwietnia wychodzi nowy dashport dzięki któremu będzie można używać flesh'ów do zapisywania na nich stanu gier itd. W związku z tym mam 2 pytania.
    1. Czy nowy dashport będzie można wgrać z flesha na zbanowaną konsolę? Brat ma zbanowanego x'a i nie ma na czym zapisywać stanu gier bo nie posiada dysku. Będzie taka możliwosc?
    2. Czy nowy dashport pojawi się w ogóle w internecie, czy tylko na xbox live?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam."

Odpowiedź...
    "1. W dziale oprogramowanie masz nowy dashboard (szukałem ale nie znalazłem tego co ma być 6 kwietnia)
    2. Można nagrać normalnie

DASHBOARD a nie DASHPORT"

a na koniec najlepsze :)

"A czytać ze zrozumieniem umiesz? Wystarczyłoby, żebyś wpisał w szukajkę DASHBOARD to byś znalazł temat o tym...."

Skoro my możemy dostawać warny za pisanie nie na temat to czemu moderatorzy nie mogą ich dostawać?
    Moja propozycja:
    Dać możliwość wystawiania warnów moderatorom i adminom.
    Kilka warn-ów i admin lub władza najwyższa forum rozpatruje sprawę co dalej.

PS.: w tamtym temacie chodzi o aktualizacje a nie nowy dash co też nie zostało wyjaśnione.

Takich przypadków na pewno jest więcej więc może władza się nad tym zastanowi lub jakieś głosowanie w tej sprawie przez forumowiczów :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nowa aktualizacja = nowy dashboard - radzę najpierw się samemu douczyć a potem krytykować innych.

Każda nowa aktualizacja jest dostępna w internecie

Temat o nagrywaniu dashboardu przez pendriva jest na forum

W dziale oprogramowanie jest ogólny temat gdzie zawsze jest dodawany najnowszy dashboard - trudno byłoby dodać ten z 06/04 bo jeszcze nie ma tej daty. No chyba, że ktoś się nie zna na zegarku ;)

4. daro 85 gt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Nie krytykuje nikogo i przepraszam jeżeli ktoś został urażony!
    Kolega był zainteresowany aktualizacją która ma być dostępna 6 kwietnia 2010r.
    Ostatnia aktualizacja z facebookiem nie była nowym dashbordem więc też nie rozumiem zarzutów w moim imieniu.

5. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A my nie jesteśmy wrózkami i nie wiemy czy będzie w necie czy nie prawda? Taki temat można założyć w dniu wyjścia aktualki i tyle...

EDIT:

Co do facebooka - on się po prostu pojawił -> nie było żadnej aktualki ;)

Aha i jakbym miał dawać warny za wszystko tak jak Ty chcesz dawać modom to uwierz mi, że duuużo banów by już poszło... Warny to ostateczność. PEACE

6. daro 85 gt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    No właśnie moim zdaniem kolega zasłużył sobie na taką odpowiedź.

Na marginesie:
    Całemu zespołowi XboxForum i forumowiczą
    Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt!!!

7. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    I nawzajem ;)

Co do tamtego tematu: dlatego nie dawałem warna itp... a można by za śmiecenie i bezsensowny temat... Ale po co? Święta są ;)

8. JaXa

JaXa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    1. Po pierwsze Była aktualizacja ale bardzo szybka z 50 mb
    2. Co do kolegi @uppp to on ma też rację bo się grzecznie zapytał a ty mu nie grzecznie odpowiedziałeś

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jakbyś był modem to byś zrozumiał - dziennie 10 takich samych tematów. Najpierw szukamy a potem pytamy... Równie dobrze każdy by mógł dostać warna i nie musiałbym się tłumaczyć....

10. JaXa

JaXa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ty nad wyraźniej nad używasz władzy bo za to że ktoś się zapyta o coś nie w tym dziale to już warny byś stawiał człowieku ogarnij się za przeproszeniem ale można to zrobić na spokojnie.......

11. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Regulamin - znasz? Jeśli byś znał to byś nie pisał tego posta. Przed chwilą dałem warna dla kogoś, kto stworzył dwa takie same tematy itp.
    Ten ktoś do mnie napisał i przeprosił - ja swojego warna cofnąłem, jednak dostał drugiego ale nie ode mnie. Więc Ty się ogarnij.

Równie dobrze moglibyśmy dawać wszystkim za wszystko warny - uwierz mi, że przeważnie miła gadka nie pomaga. Za to jak ktoś dostanie warna to nagle stosuje się do regulaminu. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. najlepiej oskarżać ;)

P.S. popracuj nad ortografią i interpunkcją;)

12. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    1. Regulamin:
    "Nie bawimy się kolorami."
    "Nie bawimy się rozmiarami czcionki
    ."
    Lektura do snu http://xboxforum.pl/zasady-panujace-na-forum-f69/

2. Zastanawia mnie to jak Ty sobie wyobrażasz dać warna albo jeszcze lepiej bana adminowi, są to założyciele forum, zbanowanie władzy = zamknięcie forum.
    Jeżeli nie odpowiada tobie zachowanie któregoś z moderatorów to możesz złożyć zażalenie do administratora serwisu ew oficjalnie założyć temat w którym przedstawisz swój problem i poprzesz go konkretnymi argumentami.
    Wyżej zapodałem link z którym każdy użytkownik powinien się zapoznać, jest to regulamin, ty go złamałeś w tym temacie 2 razy.
    Sugerujesz karać administrację i moderatorów wedle własnego uznania?
    My jako modzi staramy się prowadzić porządek na forum, robimy to z własnej inicjatywy, nie czerpiemy z tego żadnych korzyści finansowych ani materialnych, oddajemy swój cenny czas na utrzymanie tej strony w należytym ładzie, podstawą do naszych działań są zasady narzucone przez administrację (regulamin).
    Pozdrawiam i wesołych świąt :)

13. daro 85 gt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Sprostuje cytatem z pierwszego mojego posta w tym temacie... "Kilka warn-ów i admin lub władza najwyższa forum rozpatruje sprawę co dalej" Więc... "Sugerujesz karać administrację i moderatorów wedle własnego uznania?"
    Nie będę podkreślał i kolorował "...admin lub władza najwyższa forum rozpatruje co dalej" (nie ja ani żaden inny forumowicz)

Może będzie możliwość usunięcia możliwości zmiany koloru czcionki jak i również jej rozmiaru (żeby mnie nie korciło na przyszłość, wykrzyknika nie używam żeby ktoś nie pomyślał że na niego krzyczę :D)]

Przy tytule postawiłem ":D" żeby nikt tego nie wziął do siebie (takie pół żartem, pół serio) a tu proszę "uderz w stół..."

14. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Moim skromnym zdaniem ta dyskusja jest bezcelowa. Warny są swego rodzaju pouczeniem. Niestety z przykrością zauważam że wielu użytkowników jest jak małe dzieci. Nie pomaga tłumaczenie to trzeba sprać po tyłku (jak to już Pablo zauważył często dopiero po ostrzeżeniu osobnik zaczyna przestrzegać regulaminu). Nie rozumiem natomiast tytułu tematu i jego sensu. Dawać warny modom i adminom to tak jak dawać kartki sędziemu na meczu piłkarskim. Moderator też jest człowiekiem i też popełnia błędy nie łamie on natomiast regulaminu a za to dawane są ostrzeżenia. Reasumując jeśli mod napisze coś nie tak to można go najwyżej sprostować a warn zawsze może być cofnięty, niestety lwia część dawana jest słusznie i zasłużenie.
    Tyle ode mnie,

Happy Easter.

15. daro 85 gt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Tytuł taki żeby rzucił się w oko. To jest oczywiste że sędzia (taki z sądu nie z boiska)jest od tego żeby sądzić za wykroczenie ale jego też można sądzić jeżeli coś zrobi nie tak. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do pomyłki. Temat założony żebyście zrozumieli że też się mylicie. Zgłaszać moderatora za zły post? Po co? Żeby się poczuć przez chwile jak ktoś wyższy? Bez sensu. Widzę że nie którzy nie zrozumieli o co mi chodzi w tym temacie może ze względu na wiek. Nie chciałem nikogo tym tematem urazić. Wiem że wykonujecie "syzyfową prace" na forum za darmo ale czy czasem nie widzicie swoich pomyłek?

Przyjmę z godnością na klatę te 2 a nawet 3 warny za ten temat i posty w nich zawarte.

PS.: niech mi je da osoba która zrozumiała o co mi tu chodzi i zamknie temat.
    PACE!

16. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Bezsensu. Rozdawanie warnów dla moderatorów rozsadziło by ich autorytet, to oni pełnią najważniejszą funkcję na forum a taki rozpłakany internetowy troll wstawiał by te warny co chwile tworząc nowe konta żeby pogrążyć tego moderatora za to że usuną jego post. Lepszą propozycją była by opcja przeciwna do dziękuje więc nie było by opcji spamowania tymi warnami.

17. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Nie wiem wogóle po co ten bzdurny temat..Załoga forum może robić co chce i to Oni są od rozliczania Nas a nie My Ich..Fakt każdy może się pomylić ale bez przesady jak ja jako Mod/Admin miałbym dostać warna od Usera to bym się chyba wściekł i .... wlepił bana :D

18. daro 85 gt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    :ban ;)

Zamknijmy już temat i idźmy pić tą świąteczną :yeye:

19. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ja juz powiedziałem co chciałem powiedzieć a osoba która założyła ten temat przekręciła moje słowa o 180 stopni. Nie zamykam tego tematu bo jeszcze dostanę warna od jakiegoś świeżaka...

20. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przecież my nikogo nie zabijamy :D
    Każdą "złą" decyzję da się odwrócić, od tego jest rozmowa z modem/adminem. Od rugania nas jesteśmy my sami, bo każdy moderator może wypomnieć innemu że robi coś źle, a admin może takiego nawet z miejsca wywalić.

Mi sie drogi daro 85 gt wydaje żeś się trochę zapędził i odwracasz kota ogonem. Najpierw na nas naskakujesz, potem robisz sie dobry, życzysz wesołych świat, a teraz robisz z siebie ofiare i wystawiasz sie na warny.

W pierwszym poście jasno sugerujesz o co Ci chodzi, potem temu zaprzeczasz.

21. livingfear

livingfear Guest

Hehe.:D
    Żeby tylko warny,
    pewnie bany by się sypało zamiast ostrzeżeń.
    A na forum było by jak w wojsku,czyli
    rządziła by fala co wszystko rozpie...
    Kadra nie ma nic do gadania.:DD

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum