1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Warsaw-Shore, Marzec 18, 2014.

1. Warsaw-Shore

Warsaw-Shore Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Doczekaliśmy się Ekipy Z Warszawy – widzieliście? Hahah! Wszyscy mówią, że moda na nowości zawsze na końcu dociera do Polski, a tutaj proszę – jesteśmy chyba trzecim europejskim krajem, który ma swoją ekipę :D Nie wiem jak Wy – ja się czuję zaszczycona :D Kto ogląda ze mną? Powtórki Wszystkich Odcinków Ekipy z Warszawy Można Obejrzeć Na

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxerFun

XboxerFun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rzeczywiście powód do dumy... Duma narodowa wręcz. Jesteśmy jednym z kilku kraji wysmiewanych przez inne.. Ale dzięki ekipie nawet ja - polak śmieje się z głupoty która dla innych jest czymś czym można się szczycić.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Koniec sezonu a ty dopiero o tym mowisz ? Gratulowac wyczucia czasu po za tym rzaden to powod do dumy .

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Reklama strony nic wiecej

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Raczej że reklama wklepcie sobie w google kawałek tekstu:
    ''Doczekaliśmy się Ekipy Z Warszawy – widzieliście? Hahah! Wszyscy mówią, że moda na nowości zawsze na końcu dociera do Polski''

Gościu spami po całej sieci...

Zmykam temat...

Wczytywanie...

Poleć forum