1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warto czy nie warto ?? oto jest pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojdziuba84, Listopad 19, 2009.

1. wojdziuba84

wojdziuba84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Przemyśl
    Witam

...to moj pierwszy post ...

Zamierzam kupić elita ,juz wcześniej miałem premiuma ale głupi byłem i sprzedałem :/

Znalazłem aukcję która mnie interesuje i zależy mi na Waszej opini czy jest godna uwagi ..

XBOX360 ELITE JASPER 120GB + HDMI + IXTREME 1.61 (819813160) - Aukcje internetowe Allegro

Wyprzedzam podejrzenia ,że chcę zareklamować aukcję - Jestem kupcem nie sprzedającym

--------------Prosiłbym o jakieś uzasadnienia swojego wyboru w ankiecie-------------------

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    U mnie w Komputroniku ( i w Saturni albo Media Markt ) dokładnie taki sam zestaw kosztuje 1059 ( konsola elite + dwie gry ) więc ta oferta na allegro jest troche zawyzona ( plus ewentualne koszty wysyłki ) , oczywiscie trzeba doliczyc do tego co napisalem koszt przeróbki , około 40-70 zł w zależności od regionu ...

Ja osobiście wolałbym kupić używany ( może półroczny ) sprzęt za 3/4 tej sumy bo jak masz przeróbke to i tak nie masz gwarancji na nic . Choć czasami tacy co przerabiają dają gwarancje ale tylko na przeróbke a nie na sprzęt ( np. na RROD nikt ci po przeróbce nie da gwarancji )

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. KAZAX999

KAZAX999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czemu po prostu nie kupisz w sklepie, przynajmniej masz pewność że jest nowy. Na allegro to różnie bywa. Lecz zrób jak chcesz

6. wojdziuba84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Przemyśl

Powiem tak . Pracuję w sklepie komp. mam możliwość kupienia dokładnie takie modelu za blisko 1k ,ale niestety dziura w jakiej mieszkam nie posiada magików od wgrywania softów.Nie chce wysyłać obcej osobie do innego miasta konsoli zeby wgrała odpowiedni soft.A tutaj na aukcji płacę wiecej ale przynajmniej sprzedający gwarantuje 3 miesiące za sprzęt .Poczekam z komentarzem jakbym sie zdecyował na zakup 3 miesiące wrazie gdyby sie wykrecał z odpowiedzialności

7. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    jak chcesz bana na LIVE to kupuj przerobioną...
    ja Ci nie radzę bo nie dość ze cena zawyżona to jeszcze przeróbka

8. wojdziuba84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Przemyśl

Szczerze jak miałem wcześniej premium to grałem sporadycznie na Live , nie ruszyło mnie to za mocno i nie zależy mi na tym.Mam kompana do gry ( 5 letni syn ) wieć poradzę sobie ;) głównie rozchodzi sie o koszty eksplatacji... wiecie to tak jak z drukarkami kupisz tanią drukarkę kupujesz drogi tusze i odwrotnie .... tak samo sie ma przerobka .

9. wojdziuba84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Przemyśl
    Rużyk ja też jestem z p-sla :) i jeśli od podst. nie zmianiłeś ksywki to też chodziliśmy do jednej szkoły :) Jaki ten internet mały ;)

10. kedziorek113

kedziorek113 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego ja mam własnie od nich taką konsolkę i powiem że nie ma co się obawiac paczka elegancko zapakowana dobry i miły kontakt jeżeli chcesz to można u nich coś jeszcze dokupić więc Jeżeli chodzi Ci o pewność to moge polecić a jeśli o cenę poszukaj, po oceniaj i sam podejmij decyzję Pozdrawiam

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A ja Ci polecam ten sklepik ;p
    VEGA - Sklep i serwis konsol do gier oraz akcesorii do nich

Wczytywanie...

Poleć forum