Warto kupić ten zestaw za 250PLN?

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://allegro.pl/show_item.php?item=6033007809
Cena 320PLN, ale utargowałem z kolesiem 250PLN. Pytałem o datę produkcji to odpisał

Witam, wysle tylko wroce z pracy ale jesli dobrze pamietam to 2007, wytrzyma napewno 20h gry na okrago bo tyle czasu raz poswieciłem i to na jednych bateriach :) hehe przezyje jeszcze nie jednego nowego XboX slim-a to napewno :) Polecam bo u mnie zbiera kurz bo nie mam juz czasu niestety na gre :((((((((
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
2007r to bardzo stara płyta Zephyr albo Falcon ale za 250zł z kilkoma grami oraz dwoma padami Hmm no sam nie wiem ja raczej bym nie kupił.
 

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i dysk 500GB... hmm kurde mam dylemat.
Ktoś cos jeszcze podpowie?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No tak przeoczyłem ale problem w tym ze nie znasz jego stanu.

Pady ~90/110zł
dysk ~70/90zł
gry ~100/120zł
konsola ~40/70zł

W zasadzie jak drugi raz popatrzyłem to za 250zł to można zaryzykować, zakładając że dysk jest w dobrym stanie, z padami nic się nie dzieje a do tego płyty są nieporysowane to nawet jak walnie ta konsola to nie będziesz stratny.
 

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może uda mi się zejść do 230PLN wtedy biorę w ciemno :)
Albo poproszę o jakiś tydzień gwarancji rozruchowej.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"...hehe przezyje jeszcze nie jednego nowego XboX slim-a to napewno..."
ja bym tego kijem nie dotknął. poszukaj konsoli ze sprawdzonymi płytami głównymi, a nie takiego raszpla, co ci zdechnie po kilku dniach.
i jeszcze ten tekst, jakoby slima przeżyło...idio.ta, myśli że jana złapał. kto wie?...
powtarzam, nie bierz tego, bo możesz żałować.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
"...hehe przezyje jeszcze nie jednego nowego XboX slim-a to napewno..."
ja bym tego kijem nie dotknął. poszukaj konsoli ze sprawdzonymi płytami głównymi, a nie takiego raszpla, co ci zdechnie po kilku dniach.
i jeszcze ten tekst, jakoby slima przeżyło...idio.ta, myśli że jana złapał. kto wie?...
powtarzam, nie bierz tego, bo możesz żałować.
Dokladnie ;)

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może być "druciarz" który wygrzewał płytę w piekarniku. Podziała tydzień/miesiąc i może zdechnąć, ale wcale tak nie musi być. Jeżeli byłby to Falcon to ja bym zaryzykował. Dziwne tylko że tyle zszedł z ceny.
 

Do góry Bottom