1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Warto kupić ?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez bandzior1994, Kwiecień 26, 2014.

1. bandzior1994

bandzior1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak w temacie czy warto kupić tą konsolę ? XBOX 360 SLIM RGH dysk 750 GB + Gry (4163407539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edit:

Wiem ,że ona jest kupiona ale znajomy nie otrzymał kasy i nie wysłał jej. Mi sprzeda 100zł taniej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aukcja zakończona...
    btw. Cena nie jakoś specjalnie atrakcyjna.

edit:

No 100zl taniej już trochę lepiej...

4. bandzior1994

bandzior1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy ją brać , wizualnie wygląda dobrze widziałem ją w realu. Jak doradzacie ?

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli 100 zł taniej to warto. Nie napisał nic o tym czy ma sprawny napęd w konsoli, ale domyslam się,że raczej nie. Akurat przy rgh napęd jest zbędny. Do tego masz full gier, a więc zaoszczędzisz masę czasu na ich pobieranie.

Wczytywanie...

Poleć forum