1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasabi 360 ultra slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 88611576333, Styczeń 4, 2014.

1. 88611576333

88611576333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam proszę o pomoc w uruchomieniu gier na moim xbox360 mam zamontowany wasabi 360 ultra slim aktualizacja przeszła pomyślnie klucz napędu wasabi również widzi bo gry są widoczne w konsoli w zakładce wideo. Po wybraniu gry do załadowania przechodzę do menu aby wysunąć napęd gra się ładuje wyskakuje czarny ekran i i i nic powracam do menu głównego

Koledzy proszę o pomoc bo już nie wiem co się dzieje
    Mój napęd to 16D5S
    wersja dashboard : 2.0.16547.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. msdt

msdt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wasabi.xml w katalogu wasabi jest może źle skonfigurowany albo go brak? Ściągnij paczkę ze strony producenta powinien tam być.

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Z tego co sie orientuje to wasabi nie jest w stanie odczytac dvd key z napedow 16d5s no chyba ze cos sie zmienilo w tym temacie

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie jest masz racje trzeba to sobie zrobić ręcznie przez RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum