1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasabi 360.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez szamir, Luty 1, 2014.

1. szamir

szamir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nie wiedziałem gdzie dać temat, więc tutaj go wrzuciłem. Ostatnio kupiłem wasabi. Zostało podłączone według tego poradnika.
    Instalacion Wasabi Xbox360 Fat.avi - YouTube
    Wczoraj po update softu w wasabi, nie chciał widzieć mi obrazu gry, mimo, że przepuszczałem ją wasabi dvdmenu tool. Jak dawałem, żeby uruchomił płytę to pokazywało się logu xboxa i u góry różowy paseczek przez chwile. Koło 2 w nocy poszedłem spać i postanowiłem rano się pomęczyć.
    Dzisiaj zrobiłem przywróciłem napęd do oryginalnego stanu i teraz mam przez 30s. odczytywanie płyty i nic więcej się nie dzieje. Jak próbuję zrobić update softu to pali się niebieska lampa do momentu wejścia w dash i się zapala wtedy czerwona. Dysk został sformatowany na 4068 bity. Te pliki mam na dysku w folderze wasabi + wsadzony swój pliczek key.bin.
    Wasabi 360 Ultra Firmware 1.3 BETA 2.zip - Speedy Share - upload your files here
    Napęd się otwiera normanie w trybie push-trought.
    Wasabi na phat konsoli powinna się palić cały czas zielona dioda?

Wnioski:próbowałem zamieniać kabelki sata, e-sata. Zamieniłem dysk na inny i to samo jest. Formatowałem partycję.

Wczytywanie...

Poleć forum