1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasabi koniec RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez km1000, Marzec 4, 2013.

1. km1000

km1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam slim z rgh 1 czasy bootowania 5 do 50 s czasami wcale i zastanawiam się nad zdjęciem RGH
    i zainstalowaniem wasabi koledzy tak zrobili i sobie chwalą.
    Funkcjonalność RGH a na livie grają.
    Cena 80 100 zł drożej.
    A jakie są wasze opinie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. modem12

modem12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    A dodatki do gier, emulatory, bootowanie linuxa, alternatywny dashboard itd. :)
    Co do Live`a zobacz sobie LINK na RGH

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    tzn WASABI to jest RGH + live tak ? wszystko inne jest takie samo tyle że masz dostęp do live ??

5. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Zamiast usunąć RGH, posiedź nad nim i zrób żeby bootował lepiej. Pozatym, konsoli nie odpalasz chyba 30 razy na dzień więc można wytrzymać jeżeli średni czas uruchomienia to powiedzmy 30 sekund..

Ja osobiscie za nic w świecie bym się nie przerzucił. Jeżeli chcesz live to możesz sobie zrobić dual nand :)

wasabi to emulator napędu.

6. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Wasabi 360 to dodatkowe urządzenie które montuje się na konsoli i które posiada port eSata do podłączenia dysku twardego.
    Konsola w żaden sposób nie jest przerobiona - urządzenie po prostu wpina się pomiędzy płytę główna a napęd, do portu eSata podłącza się dysk i uruchamia się obrazy ISO w Menu konsoli.

Rozwiązanie jest dobre, bo z obrazów ISO można grać na Live, konsola nie jest modyfikowana itd.

Wasabi tylko umożliwia granie z obrazów ISO - nic poza tym - nie uruchomisz żadnych dodatków itd.

7. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    no właśnie wyczytałem na oficjalnej stronie tego czegoś, fajne i nie fajne. Ja siedze na LT ale że napęd mi się pierdzieli troszke tzn laser chyba to robie RGH bo cena nie jest wielka a dużo korzyści będzie z tego ;)

8. km1000

km1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A dodatki nie można instalować na dysku twardym ?. Czy dobrze rozumiem że wasabi zastępuje tylko napęd działa jak lt 3.0

@Ununhexium
    Ten link to porażka mało to tam gra

Wczytywanie...

Poleć forum