1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WASABI Problem z KLUCZEM ? POMOCY ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez monetek, Czerwiec 8, 2013.

1. monetek

monetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupiłem Wasabi 360 ultra.
    Otrzymałem DVD KEY z pamięci NAND
    Wklejam go do folderu wasabi na dysku 320GB w formacie NTFS , który działa w dokującej stacji na eSATA.
    Po uruchomieniu XBOX 360 SLIM z płytą trinity w trybie PASS TOUTH mam błąd E64. (Czyli problem z napędem)
    Kiedy uruchamiam w trybie EMULATION. W zakładce aplikacje mam taki komunikat :

Drive key extraction is unsupported
    folder

form the following DVD drive model
    folder

PLDS DG-16D5S 117
    folder

Wasabi nie działa i nie czyta klucza a umieściłem go w hexa kodowaniu w pliku Key.bin w folderze wasabi na dysku łącznie z frimware 1.3 Beta 2
    Co warto dodać prubowałem softu 1.2 stable ze strony wasabi ...
    Pisałem do supportu i czekam na info ale nic czekam i nic :)

Kolejno wszystko sprawdziłem po trzy razy:
    Mianowicie co całym tym zamieszaniu wypiołem wasabi i podłączyłem napęd 16D5S na oryginalnych przewodach sata i zasilaniu.
    Xbox działa idealnie wszystko można grać do woli.
    Podpinałem krok po kroku napierw samo wasabi i co dziwne odpaliło w trybie PASS TOUTH i caka od napędu się wysuwała aczkolwiek po włożeniu płyty popinien napęd startować
    i powinienem móc grać w oryginały...
    Co oczywiście nie dzieje się. Tacka zamyka się i mam okunikat ODCZYTYWANIE po chwili nic zmienia się w zamknięty i nic się nie dzieje ale już nie ma błędu E64 który pojawia się przy podłączeniu dysku eSATA...

Proszę o pomoc ? Napisałem do gościa od, którego kupiłem WASABi i chyba będzie trzeba je wymienić ... co to za komunikaty te z tymi folderami w trybie EMULATION ???
    Proszę o pomoc co mam zrobić ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sam dvdkey nie wystarczy, przeczytaj montaz do napedu 16d5s

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. monetek

monetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz mnie oświecić o czym piszesz ??? :) Obejżałem chyba wszystkie filmiki w necie i nie widziałem nic innego jak umieszczenie
    FOLDERU "wasabi" na dysku eSATA i wklejeniu do niego frimware ze strony wasabi np. 1.3 beta 2... + Oczywiście plik 'Key.bin' zapisany w hexa i umieszczony również w folderze wasabi na dysku eSATA.
    Czytałem guide i też nic nie widziałem na temat 16D5S po za tym że trzeba właśnie dograć plik Key.bin do folderu wasabi co oczywiście zrobiłem ???

Więc temat nie jest taki prosty :(?????

Kolego "akir" jeżeli masz wiedzę na ten temat lub wiesz gdzie szukać informacji w temacie podłączenia wasabi do konsoli z napędem liteon 16D5S
    To proszę podziel się informacjami. ...>>???

A czy może mieć znaczenie to że nie wklejony został plik wasabi.xml do folderu wasabi na dysk HDD eSATA ???

Wczytywanie...

Poleć forum