1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasabi - X360 Slim i DG-16D5S F/W 1175 POMOCY !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez monetek, Kwiecień 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. monetek

monetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam... Jestem nowy na tym forum. Mam na imię Dawid jestem z centralnej Polski. Posiadam od 3 miesięcy X360 Slim z Datą po 2011.08 co za tym idzie po rozebraniu X360
    okazało się że oczywiście jest napęd DG-16D5S z F/W 1175 sprzęt nigdny nie przerabiany posiadam go od nowości... Zakupiłem ostatnio wasabi 360 Ultra + JR Programer + DGX V1.1S + CPU Postfix Adapter...
    Oczywiści już od dwóch dni oglądam co i jak w necie aczkolwiek potrzebuję "łopatologicznego tutoriala" i opisu co i jak krok po kroku by wasabi było czytane na moim Slimie :)
    Wiem że należy najpier zacząć od zczytania NAND i później wyciągnięcie klucza z Napędu ale co i jak >) Przyznam że znam się na komputerach jestem informatykiem ale w temacie konsoli X360 jestem "zielony"...
    Proszę o pomoc a postaram się w odpowiedni sposób odwdzięczyć :)

Proszę o kontakt po przez forum lub podaję e-mail: monetek@interia.pl lub tel 608 452 832 Oczywiście ja zadzwonię i koszty biorę na siebie :)

Pozdrawiam... i PROSZĘ O POMOC !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Po co postfix i DGX? Wystarczylo kupic najzwyklejszy najtańszy chip. RGH robisz do momentu wgrania xella. Jak odczytasz cpukey z xella to wgrywasz oryginal i odlutowujesz chip.

4. monetek

monetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Coś nie do końca zrozumiałem... Można krok po kroku lub prosiłbym o wskazanie adekwatnej literatury...
    A tak na marginesie już pisałem że zakupiłem Wasabi i teraz chce je spożytkować. Tak więc co i jak po kolei zrobić ;(...

Pozdrawiam...

5. cyborg50

cyborg50 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wasabi do działania potrzebuje dvdkey który jest zapisany w procku. Musisz go z tamtąd wyciągnąć poprzez założenie RGH. Musisz mieć coś czym odczytasz pamięc nand konsoli, czip do rgh. Przylutowujesz "czytacz do nandu" np j-r programmer zapisujesz co było w nandzie, wgrywasz do nandu program który wyciągnie dvdkey oraz zakładasz i programujesz chip rgh. Uruchamiasz, zapisujesz dvdkey na karteczce :). Wgrywasz oryginalną zawartość nand, odlutowujesz wszystko i gotowe.
    tu jest wszystko:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-rgh-na-czipie-coolrunner-150698/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum