1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasabi, Xkey i inne emulatory

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Vaiper, Sierpień 21, 2014.

1. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam

Korzystałem z wyszukiwarki, i przekopałem kilka tematów, i nie znalazłem zadowalającej odpowiedzi, więc zapytam. Po kolei.

1. Ile jest obecnie emulatorów "na rynku". Wczoraj dowiedziałem się o trzecim, ale podobno nie jest gotowy, a dzisiaj już o czwartym. Ile ich w końcu jest, i który jest najlepszy do gry zarówno off jak i online? I czy istnieją jeszcze jakieś alternatywy poza tymi emulatorami, i lt 3.0 (Nie licząc rgh bo ten na starcie blokuje multi).
    2. Jak to konkretnie działa? Podpinam emulator do klocka, do emulatora dysk, i zrzucam na niego gry na pendraiva, i już mogę grać? Wszystko gotowe?
    3. Co do dysków, to chodzi o taki dysk zewnętrzny na ten przykład: Dysk zewnętrzny 1TB WD My Passport Slim USB3.0 (4510433031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., czy jednak coś takiego: Dysk 20GB HDD do Xbox 360 SLIM, SLIM E, GW 24M! (4507913932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje..
    4. Czytałem że niektóre napędy wykluczają posiadanie emulatora. Posiadam Philips-LiteOn 16D2S. Da radę?
    5. Czytałem że przy emulatorach nie ma szans na darmowe patche dlc itp. Czy jeśli dograłbym do tego jeszcze rgh (Które daje dostęp do tego) Mógłbym spokojnie korzystać z darmowych dodatków?
    6. Czy są jakieś konkretne modele konsol w których nie da się zaaplikować emulatora? Posiadam Arcade Jasper.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaTTiQ

MaTTiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. Do grania online z tego co wiem to są dostępne 3 emulatory, mianowicie xk3y, wasabi360, na których gra się z dysku oraz LT, gdzie gra się z wypalanych płyt.
    2. W przypadku xk3y-a i wasabi tak to wygląda że się podłącza dysk do emulatora, na który wrzuca się pliki ISO z grami.
    3. Nie wiem jaką maksymalną pojemność może mieć dysk, ale nie trzeba kupować oryginalnego od Microsoftu tylko wystarczy zwykły dysk.
    4. Nie mam pojęcia.
    5. Źle interpretujesz. Na xk3y-u korzystasz tak jakbyś miał oryginalnego xboxa tylko grasz z dysku. Więc to co dostają gracze nieprzerabianych konsol to i ty dostajesz. Po prostu na RGH można sobie pobierać z różnych źródeł płatne DLC i wrzucać na konsolę, które pozostają płatne dla gracza z nieprzerabianą czy też z xk3y-em.
    6. Nie mam pojęcia. Ze swojej strony mogę polecić msformat.pl, u którego brałem konsolę z RGH i po roku przerobiłem u niego na xk3y-a lecz nie zawsze od ręki xk3y jest dostępny. Osobiście wolałem dorzucić więcej (niż za LT) ale nie musiałem kupować nagrywarki do xdg3 i bawić się w wypalanie płyt, które też swoje kosztują.

1 osoba to lubi.
  4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    3.Nie chodzi mi o pojemność, podałem pierwsze lepsze dyski dla przykładu. Pytam się który z nich będzie pasował do emulatora. Chodzi mi o rodzaj dysku. Rozumiem że oba.

5.Nie, to Ty mnie nie rozumiesz. Chodzi mi o to, aby mieć darmowe DLC. Chce wiedzieć czy posiadając emulator, oraz RGH będę mógł ściągać dodatki za darmo, czy nie.

5. MaTTiQ

MaTTiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    3. Dokładnie, bez znaczenia jaki dysk podepniesz. Chodzi raczej o to że dyski Microsoftu oferowane do konsol mają zdecydowanie wyższą cenę i jest to niepotrzebne przepłacanie.
    5. Chodzi o to że nie wszystkie DLC są darmowe. Na RGH wszystkie DLC trzeba wgrywać ręcznie wcześniej znajdując je na pirackich stronach. I bez znaczenia że dla normalnego użytkownika jest DLC za darmo, na RGH musisz wykombinować pliki, zgrać na pendriva przez odpowiednią aplikację po czym z poziomu konsoli wgrać. Xk3y nie pozwala na wszystkie DLC za darmo i nie możesz sobie ściągnąć z internetu DLC jak na RGH. To co jest za darmo jest za darmo, a co płatne to płatne.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum