1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wasabi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubus9696, Luty 28, 2014.

1. kubus9696

kubus9696 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wasabi 360 Wasabi 360 Ultra FOR XBOX360 Phat | eBay

czy jest to kompletny zestaw który podłączam do konsoli x360 jasper do tego podłączam dysk z grami i mogę grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ppkarolpp

ppkarolpp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska Wschodnia
    Mam Wasabi to się wypowiem w Wasabi jest wejście eSata to do dysku przydała by się stacja dokująca ale nie koniecznie ja przerobiłem po swojemu i nie trzeba żadnej stacji dokującej i żeby działały gry trzeba ze strony wasabi pobrać pliki i samemu wyciągnąć klucz z konsoli ale to proste wystarczy przytrzymać prawy czy lewy guzik w wasabi nie pamiętam potem kopiujesz czysty obraz iso gry bez żadnych folderów bo nie zadziała i grasz

Wczytywanie...

Poleć forum