1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasabi360 - dash beta

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez djremix, Lipiec 28, 2013.

1. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Witam zamierzam kupić wasabi. Mam napęd 16D4S i wgranego najnowszego dasha (beta). Czy ktoś się orientuje czy wasabi samo wydobędzie klucz napędu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Tak z 16D4S i dodam że jako jedynego napędu wydobędzie klucz sam, w sumie to już nie pamiętam czy w trybie emulacji czy normal musisz nacisnąć i trzymać 2 guziki przed włączeniem konsoli, trzymasz je około 3 sek. a wtedy wasabi odczytuje KEY. Gdybyś miał problem pisz to coś na to poradzimy poradzimy.

4. djremix

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    super. Czyli ver. dash'a nic tu nie przeszkadza?!

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. djremix

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    cool bo bałem się że w późniejszych aktualizacjach po blokowali wyciąganie klucza przez wasabi. A jeszcze jedno pytanko. Czy do wasabi mogę używać zwykłego dysku 3,5" sata? Dodam że mam oddzielny zasilacz do niego.

7. zbyszko1979

zbyszko1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dysk lub obudowa do niego musi posiadać złacze e-sata.

8. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Dysk może być Sata 2.5 cala a nawet 3.5 jaki chcesz. Tylko będziesz musiał mieć adapter E-sata na Sata.. E-sata dlatego że wasabi obsługuje standard E-sata

9. djremix

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Dzięki za jasne i konkretne odpowiedzi. Wasabi zamówione jutro będę walczył ;) pozdrawiam

10. djremix

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Paczuszka będzie jutro ale mam jeszcze pytanko odnośnie grania online na pass mode. Mam masę gierek kupionych za ms point (legalne nie konta) i mam zamiar dalej w nie grać z normalnego dysku konsoli (w tym pass mode). Czy grozi mi ban?! Czy podczas następnych aktualizacji podłączać normalnie napęd czy wystarczy tryb pass mode?!

No i mam mega problem. Wasabi nie chce wyciągnąć klucza! Drive key error. Zaktualizowałem wasabi (migneło na niebiesko potem green) i trzymam lewy przycisk włączam konsole i lipa! Jakieś sugestie?!!!!

Alert Nie pisz post pod postem. Odświeżaj zgodnie z regulaminem lub edytuj.

11. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Em... dlaczego w dziale Xbox One?

12. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    1-sza sprawa to wgranie w Wasabi, FW njlepiej Wasabi 360 Ultra Firmware 1.3 BETA 2 ( pliki ap25db.bin oraz wasabi-update.bin) muszą być w katalogu wasabi na dysku, mimo że zrobisz aktualkę tych plików i katalogu nie usuwaj
    2 - Wydobywanie klucza z konsoli robisz w trybie PASS-TROUGH na wyłączonej konsoli wciskasz guzik LEFT i włączasz konsolkę trzymając przez 3 sekundy guzik left, w katalogu wasabi na dysku powinien wtedy pojawić się plik Key.bin
    3 - bardzo ważna sprawa to konfiguracja pliku wasabi.xml, osobiście jak montowałem/konfigurowałem najbardziej pasowały mi ustawienia w tym pliku jak niżej
    4 - pliki *.ISO z grami wrzucasz luzem bezpośrednio na dysk (koniecznie nie moga one być w żadnych katalogach, typu Wasabi, gry) jak pisałem koniecznie LUZEM

Zapis w pliku wasabi.xml, jak niżej

<!--
    Wasabi 360 Ultra advanced configuration. This file must be placed in the /wasabi folder on your HDD.
    For YES/NO configuration items, use 0 for NO and 1 for YES
    -->
    <config>
    <!-- Auto mount the last used ISO when booting the Xbox 360 -->
    <automountLastIso>1</automountLastIso>

<!-- Display the last used ISO at the top of the ISO selection list -->
    <displayLastIsoFirst>1</displayLastIsoFirst>

<!-- Block dash updates from running off a mounted ISO. If you wish to update your Xbox,
    this should be done from Live or a USB stick with Wasabi in pass-through mode -->
    <blockDashUpdates>1</blockDashUpdates>

<!-- The path to the folder on your HDD which holds ISO files -->
    <isoFolder>/</isoFolder>

<!-- Ignore any drive key stored in Wasabi 360's onboard flash and force the use of key.bin on the HDD -->
    <alwaysUseKeyBin>1</alwaysUseKeyBin>

<!-- Disable DVDMenu and revert to the standard ISO menu, regardless of if the DVDMenu files are located on the HDD -->
    <disableDVDMenu>1</disableDVDMenu>

</config>

Osobiście i nie ukrywam że 1-szy raz zabawa z montowaniem i konfiguracją wasabi sprawiła mi "PRZEOGROMNY" Problem, miałem też spory problem z wydobyciem klucza, ale w końcu załapało. Tak samo bardzo ważna konfiguracja tego pliku wasabi.xml, wystarczyło że pliku nie było lub coś przestawione w nim i się robiła jakaś dziwna kaszana.

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przenoszę do odpowiedniejszego działu, edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim bo polecą punkty

14. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdyby co tutaj w tym linku jest jak dokładnie wydobyć klucz z 16D4S Wasabi 360 Ultra Automatic Drive Key Extraction - YouTube

Wczytywanie...

Poleć forum