1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WASABI360 i GTAV - aktualizacja w trybie emulacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hard soap, Październik 2, 2013.

1. hard soap

hard soap Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wroclaw
    jako totalna lama, mam pytanie czy ktoś już przerabiał aktualizację online uruchamiając GTAV z Wasabi360?

zgodnie z tym co piszą wszystkie manuale i fora internetowe aktualizacja konsol wyposażonych w wasabi360 powinna odbywać się wyłącznie w pass through mode (czyli bez emulacji dvd-romu) najlepiej z pendriva.

wczoraj uruchomiłem GTAV żeby sprawdzić wersję online i pojawiła się informacja o potrzebie aktualizacji! dashboard mam w najnowszej wersji... wiec troche zgłupiałem. jeżeli odmówie aktualizacji zostaje wylogowany z LIVE. i koniec mojego grania online.

czy ktoś z was miał podobny problem? i co najwazniejsze czy odważył się na update przez LIVE?
    przeszukałem net w tym temacie i póki co nie znalazłem nic ciekawego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hard soap

hard soap Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wroclaw
    moja własna odpowiedź - odnośnie postu. nie znalazłem odpowiedzi, więc spróbowałem. POTWIERDZAM MOŻNA DOKONAĆ AKTUALIZACJI ONLINE.

Instrukcja:
    1. Zaktualizuj Xboxa360 z pendriva do aktualnego dashboardu (na oficjalnej stronie xboxa znajdziesz plik update'a). Pamiętaj aby być OFFLINE a WASABI było w passthrough mode. Wyłącz konsolę po aktualizacji.
    2. Przełącz WASABI360 w tryb emulacji. Włącz konsolę. Połącz się z LIVE.
    3. Uruchom grę przez WASABI360
    4. Kiedy pojawi się pytanie o aktualizację GRY/APLIKACJI - kliknij TAK
    5. ENJOY GTA ONLINE!

ps. podobnie z innymi grami. przetestowałem to z BF3, AC3, itd.

Wczytywanie...

Poleć forum